خرید ۳۷ کیلو محصول از بازار میوه و تره بار با پول یک آناناس

قیمت یک عدد آناناس، ۱۲۰ هزار تومان شده است، با صرف این هزینه می‌توان مجموعاً ۳۷ کیلوگرم انواع میوه و محصولات فرنگی از میادین میوه و تره بار خرید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، افزایش قیمت میوه وارداتی آناناس به مبلغ هر عدد ۱۲۰ هزار تومان در چند روز گذشته سر و صدای زیادی به‌پا کرد. با در نظر گرفتن قیمت ۱۲۰ هزار تومانی یک عدد آناناس، بررسی شده که با این مبلغ چه محصولاتی و به چه قیمتی می‌توان از میادین میوه و تره بار خریداری کرد.

بر اساس این گزارش، با این مبلغ می‌توان مجموعاً ۳۷ کیلوگرم انواع میوه و محصولات فرنگی شامل یک عدد هندوانه بزرگ، یک عدد خربزه بزرگ و یک عدد طالبی بزرگ به همراه ۲۱ کیلوگرم انواع سبزیجات و صیفی‌جات از میادین میوه و تره بار خرید.

محصولاتی که با پول یک عدد آناناس یعنی ۱۲۰ هزار تومان می‌توان از میادین میوه و تره بار خریداری کرد، به شرح زیر اعلام شده است.

یک کیلوگرم خیار کوتاه ۴۷۰۰ تومان، یک کیلوگرم خیار رسمی ۴۹۰۰ تومان، یک کیلوگرم گوجه فرنگی بوته‌ای ۲۶۰۰ تومان، یک کیلوگرم گوجه فرنگی گلخانه‌ای ۳۲۰۰ تومان، یک کیلوگرم بادمجان ۴۷۰۰ تومان، یک کیلوگرم بادمجان دلمه ۳۷۰۰ تومان، یک کیلوگرم کدو مسمایی ۵۸۰۰ تومان، یک کیلوگرم کدو حلوایی ۳۵۰۰ تومان، یک کیلوگرم سیب‌زمینی ۲۸۰۰ تومان، یک کیلوگرم پیاز سفید ۲۴۰۰ تومان، یک کیلوگرم پیاز قرمز ۲۹۰۰ تومان، یک کیلوگرم سبزی‌های برگی ۳۸۰۰ تومان، یک کیلوگرم کاهوی پیچ ۴۵۰۰ تومان، یک کیلوگرم کاهوی رسمی ۴۵۰۰ تومان، یک کیلوگرم ذرت ۳۵۰۰ تومان، یک کیلوگرم فلفل دلمه سبز ۵ هزار تومان، یک کیلوگرم کرفس ۲۸۰۰ تومان، یک کیلوگرم کلم سفید ۳۵۰۰ تومان، یک کیلوگرم کلم قرمز ۳۵۰۰ تومان، یک کیلوگرم گل کلم ۲۹۰۰ تومان، یک کیلوگرم هویج ۳۶۰۰ تومان، یک عدد هندوانه ۱۰ کیلوگرمی ۱۵۸۰۰ تومان، یک عدد خربزه ۴ کیلوگرمی ۱۵,۸۰۰ تومان و یک عدد طالبی ۲ کیلوگرمی ۹۶۰۰ تومان.

کد خبر 5027304

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =