۱۹ آبان ۱۳۹۹، ۱۶:۱۵

معاون سیاسی فرماندار کاشان:

محدودیت های کرونایی با وخامت اوضاع در کاشان تمدید می شود

محدودیت های کرونایی با وخامت اوضاع در کاشان تمدید می شود

کاشان - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار کاشان گفت: محدودیت های کرونایی با وخامت اوضاع شیوع ویروس کرونا در کاشان تمدید می شود.

عباسعلی قپانی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به وضع وخیم و نگران کننده اوضاع شیوع ویروس کرونا در کاشان اظهار داشت: متأسفانه کاشان در تعداد بیماران بستری و تست‌های مثبت کرونا جز شهرستان‌های اول در کشور است.

وی با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا در بین مشاغل طبقه دو، سه و چهار ابراز داشت: با استفاده از تجربیات قبلی و همکاری مردم امیدواریم با اعمال این محدودیت‌ها بتوانیم زنجیره شیوع این ویروس را قطع کنیم.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان با اشاره به بی تفاوتی برخی از شهروندان نسبت به محدودیت‌های ایجاد شده کرونایی تصریح کرد: با ادامه این روند و در صورتی که اوضاع بیش از این وخیم شود، این محدودیت‌ها تمدید می‌شود.

وی با بیان اینکه لازم است با افراد متخطی از محدودیت‌ها برخورد شود، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند نتیجه بی تفاوتی و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را در بیمارستان‌ها و دفن فوتی‌های روزانه آرامستان گلابچی کاشان ببینند.

قپانی پور با اشاره به اینکه از اوضاع معیشتی مردم آگاه هستیم، ادامه داد: صیانت و حفاظت از جان مردم نیز وظیفه همه مسئولان است و اعمال محدودیت‌ها هم به همین دلیل است تا زنجیره شیوع ویروس کرونا قطع شود.

وی با اشاره به مصوبات ستاد ملی کرونا افزود: این مصوبات پشتوانه ملی و کشوری دارد و همانند یک قانون است که باید عملیاتی شود و اجرای این محدودیت‌ها نیز بر این اساس بوده است.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان با بیان اینکه اعمال این محدودیت‌ها از طریق صداوسیما، شبکه‌های مجازی و رسانه‌های محلی اطلاع رسانی شده بود، گفت: همیشه برای یک عده بهانه برای انجام وظایف قانونی و شهروندی وجود دارد و این موضوع نباید مستمسکی برای عدم اجرای قانون باشد.

کد خبر 5064463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha