نحوه حضور کارکنان واحدهای دانشگاه آزاد در هفته آینده اعلام شد

نحوه حضور کارکنان و فعالیت اداری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق قرمز و نارنجی از تاریخ ۱۱ اردیبهشت تا پایان هفته اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به استمرار وضعیت قرمز و نارنجی کرونا در استان‌ها و شهرهای کشور، سازمان مرکزی با صدور اطلاعیه ای نحوه حضور کارکنان و فعالیت اداری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۱۱ اردیبهشت تا پایان هفته را اعلام کرد.

بر این اساس با توجه به استمرار وضعیت قرمز کرونا در استان‌ها و شهرهای کشور، فعالیت اداری واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با مصوبات ستاد ملی کرونا و هماهنگ با ستادهای کرونای استانی خواهد بود. به گونه‌ای که در شهرهای قرمز حداکثر یک سوم کارکنان به صورت شیفت و چرخشی حضور یابند و دوسوم دورکاری خواهند بود و نیز در شهرهای نارنجی شیفت چرخشی ۵۰ درصد حضور و ۵۰ درصد دورکاری در نظر گرفته می‌شود.

رؤسای واحدها و مراکز آموزشی به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که حتی المقدور خللی در امور اداری، مالی، آموزشی، پاسخگویی به مکاتبات، پشتیبانی فنی کلاس‌های برخط و… ایجاد نشود و پاسخگویی به مراجعات تلفنی انجام و مراجعات حضوری و ضروری دانشجویان فقط در موارد خاص و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی پاسخ داده شود.

در خصوص مدیریت کلاس‌های برخط به گونه‌ای اقدام شود که خللی به امور آموزشی وارد نشود.

در خصوص استان‌هایی که ستاد کرونای استانی تصمیم دیگری برای حضور و دورکاری کارکنان ادارات ابلاغ کرده یا خواهد کرد، رؤسای استانی می‌توانند به صلاح دید مطابق شرایط ابلاغی استانداری‌ها اقدام کنند.

نحوه حضور کارکنان در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت یک سوم است.

نکات قابل توجه:

۱- کارکنان شیفتی کمافی السابق و طبق برنامه قبلی به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

۲- واحدهای علوم پزشکی تابع تصمیمات متخذه معاونت علوم پزشکی دانشگاه هستند.

۳- رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی الزامی است.

۴. کارکنانی که علائم بیماری دارند از حضور در محل کار خودداری و پس از بهبودی، مدارک پزشکی خود را جهت استفاده از مرخصی استعلاجی به واحدهای دانشگاهی ارائه کنند.

۴- در خصوص عدم حضور و دورکاری بیماران زمینه‌ای و مادرانی که دارای فرزند خردسال هستند، مساعدت لازم صورت پذیرد.

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی

کد خبر 5201216

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha