کشور به دولتی مقتدر با پشتوانه رأی بالای مردمی نیاز دارد

کرج - مسئول امور استان‌های ستاد مرکزی سید ابراهیم رئیسی گفت: کشور به دولتی مقتدر با پشتوانه رأی بالای مردمی نیاز دارد تا بتواند کشور را به درستی اداره کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن منصوری شامگاه دوشنبه در مراسم معارفه حسن شوندی به عنوان مسئول ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی در استان البرز اظهار کرد: در مدیریت کشور طی هشت سال گذشته با تجربه تلخی مواجه شدیم و برخی با اینکه کارشناس ارشد در اداره امور بودند اما به خاطر اینکه رگه‌هایی از انحرافات را داشتند و از خط ولایت دور شدند نتوانستند به درستی کشور را اداره کنند.

وی با بیان اینکه رئیسی قواره اداره کشور را دارد، تصریح کرد: کسی که بالای میز اداره کشور می‌نشیند باید بتواند جمعی از بزرگان را برای اداره کشور به دور خود جمع کند و رئیسی به دلیل داشتن کسوت و جامعیت این توانایی را دارد.

مسئول امور استان‌های ستاد مرکزی سید ابراهیم رئیسی بیان کرد: رئیسی قصدی برای نامزدی انتخابات نداشت اما حجم درخواست‌های مردمی وی را مکلف به حضور در انتخابات کرد.

نخستین مأموریت ما افزایش مشارکت است

وی خاطرنشان کرد: ما تنها به فکر پیروزی نیستند بلکه به یک دولت مقتدر با پشتوانه رأی بالای مردمی نیاز داریم، اخباری که درباره میزان مشارکت به گوش می‌رسد نگران‌کننده است، بنابراین نخستین مأموریت ما افزایش مشارکت است.

منصوری با بیان اینکه نظام به یک پشتوانه بالای مردمی نیاز دارد، گفت: ما رئیس جمهوری با حداقل ۲۵ میلیون رأی می‌خواهیم تا در تراز اداره کشور قرار گیرد، چراکه در خلاف این امر و با مشارکت پایین مردمی اداره کشور سخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری انتخاب گزینه مطلوب را اولویت دوم قرار دادند و مشارکت بالا را اولویت اول دانستند، اظهار کرد: با این اوصاف وظیفه ما نیز حکم می‌کند تا تمام تلاش خود را به مشارکت بالای مردمی معطوف کنیم و در مرحله بعدی به سمت انتخاب گزینه مطلوب و در تراز انقلاب پیش برویم.

مسئول امور استان‌های ستاد مرکزی سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه استان البرز به عنوان ایران کوچک نقش مهمی در انتخابات ایفا می‌کند، تصریح کرد: وجود قومیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف اگرچه ظرفیت‌های این استان را افزایش داده اما کار را نیز سخت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: از مدتی پیش زحمت تشکیل ستاد آقای رئیسی در استان البرز را بر عهده آقای هادی عسگری گذاشتیم و مقرر شد تا این مسیر را طی کند بنای اولیه نیز این بود تا زحمت مسئولیت ستاد را ایشان بکشند اما کار مهمتری در تهران پیش اومد و مسئولیت معاونت تبلیغ و شبکه‌سازی ستاد مرکزی را برعهده گرفتند، بنابراین تدبیر شد تا به خاطر بار ملی کار ایشان بیشتر به امور ستاد مرکزی مشغول باشند و البته اط ظرفیتشان در استان نیز بهره ببریم.

منصوری گفت: جلساتی مختلفی با بزرگان البرز گذاشتیم و تمام سلایق رو مورد نظر قرار دادیم و در نهایت به برادر شوندی به عنوان یک چهره فرهنگی و دانشگاهی رسیدیم تا زحمت مسئولیت ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی در استان البرز را بکشند.

منصوری با اشاره به مشکلات اقتصادی که گریبان جامعه را گرفته است، متذکر شد: بسیاری از مشکلات مانند معضل تورم، نقدینگی بالا، حاشیه‌نشینی و همه و همه تنها توسط دولتی مردمی و مقتدر قابل حل است.

کد خبر 5225116

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 9 =