مردم در انتخابات به دنبال برون‌رفت از مشکلات موجود هستند

کرج - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم ایران به انتخابی دست خواهند زد که توسط آن بتوانند با تکیه بر تجربیات گذشته خود راهی برای برون‌رفت از مشکلات موجود بیابند.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن مهرعلیزاده عصر چهارشنبه در شبکه استانی البرز اظهار کرد: من فرزند ایران هستم کسی که عمری در جهت ساخت ایرانی عزیز و با نیتی پاک برای بنیان نهادن نهادهایی برای راحتی مردم ایران تلاش کرده است.

وی بیان کرد: امروز کشور ما در مقطع تاریخی بسیار خطیری قرار گرفته است و مردم ایران به انتخابی خواهند زد که توسط آن بتوانند با تکیه بر تجربیات گذشته خود راهی برای برون‌رفت از مشکلات پیچیده و بسیار موجود بیایند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: مردم با انتخاب خود می‌خواهند خدمت‌گزاری را بر سر کار بیاورند که این خدمت‌گزار بتواند به تمام معنا در خدمت معنا باشد.

وی تصریح کرد: امروز مسائل معیشتی، فقر، تنگ‌دستی، بیکاری، فاصله بسیار زیاد اجتماعی، افزایش سطح فقر و رسیدن فقر به ۷۰ درصد جامعه و از طرفی کشمک‌های بی‌حاصل بیم افراد و صاحبنظران مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در کشور وجود دارد.

مهرعلیزاده افزود: تأسف‌بارتر از آن در کشوری زندگی می‌کنیم که با وجود نیت خیر بسیار از مسئولان دست ناپاکی، اختلاس، فساد، دست یازیدن به بیت‌المال، فشار به مردم و تحمیل زندگی سخت به مردم را در رویه‌های مدیریتی خود برگزیدند و بر این اساس امید مردم به آینده بسیار کمتر از آنچه که باید باشد است.

برخی مسئولان را باید نامسئول نامید

وی خاطرنشان کرد: برخی از اقدامات مسئولان که بهتر است از آنها به عنوان نامسئول یاد شود خسارت‌بار بود، کسانی که اسم خود را مسئول گذاشتن و برای گرفتن کرسی‌های ریاست به دنبال روش‌های ناصواب رفتن و میز خریدند و فروختند، امضا خریدند و فروختند، امروز کشور را به جایی رساندند تا کشوری که می‌توانست و می‌تواند به غنی‌ترین و قوی‌ترین کشور منطقه تبدیل شود با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه این مسائل را برای ناامید کردن مردم مطرح نمی‌کنم، گفت: این اقدامات باعث شد تا فاصله بسیار زیادی بین اعتماد مردم به نظام، مدیریت و مدیران اجرایی به نسبت سال‌های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی به وجود آید.

وی اظهار کرد: این عدم اعتماد، سرمایه سنگینی است که از بین می‌رود و از بین رفتن آن باعث می‌شود تا اگر مسئولان هم بخواهند کار درست و در جهت منافع ملی انجام دهند مورد اعتماد و پذیرش مردم قرار نگیرد که این بدترین نقطه ممکن است.

مهرعلیزاده بیان کرد: باید واقعیت‌ها را گفت و باید مردم بدانند اگر فردی یا افرادی امروز در جایگاهی قرار گرفته‌اند که می‌خواهند بین خودشان، خدای خودشان و مردم پیمان ببندند مشکلات مردم را حل کنند افرادی هستند که مشکلات مردم را می‌دانند، از درد دل مردم باخبر هستند.

وی تصریح کرد: من هم مانند شما در یک خانواده متوسط به دنیا آمده‌ام و اگرچه چندین سال است که به عنوان مدیر در بخش‌های مختلف فعالیت دارم اما دارای زندگی متوسطی هستم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مردم مشکلات زیاد است، اینکه فکر کنیم مشکلات را عده‌ای از آن بالا می‌توانند حل کنند، ایده درستی نیست، در عین حال اینکه فکر کنیم کسی و مسئولانی که آن بالا نشسته‌اند و مسئولیت اداره امور را به دست گرفته‌اند، وظیفه دارند که راه برون‌رفت از مشکلات را طراحی و معرفی و ما مردم نیز با آنها همراهی کنیم، یک ایده درست است.

وی گفت: یکی از اصلی‌ترین، بزرگترین و مقتدرترین امپراتوری‌های دنیا ایران و کوروش بوده است، به مسلمان و ایرانی بودن خود افتخار می‌کنیم و بر خود می‌بالیم که ایران بدون جنگ اسلام را جذب و درک کند.

مهرعلیزاده با تأکید بر لزوم شاداب بودن مردم ایران و توجه به‌این مهم در دولت زندگی اظهار کرد: امروز مشکل اقتصاد داریم و فردی باید بیاید که این مشکل را می‌فهمد، مشکل امروز در راه‌اندازی تولید و رفع رانت است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه تکیه کردن به افراد فرهنگی، نظامی‌و حقوقدان مشکل کشور را حل نمی‌کند، تصریح کرد: اجازه دهید کسی بیاید که مشکل را می‌داند، سابقه سالم دارد از خانواده متوسط و حتی پایینی آمده است و درد مردم را می‌داند تا برای آنان کاری انجام دهد.

وی افزود: از ۲۵ سالگی وارد بازار کار شده و مراحل خدمت خود را از کف کارخانه صنعت تولید آغاز کرده‌ام و بعد از آن به مدیریت عالی‌تر رسیده‌ام، معاونت صنایع سنگین، مؤسس منطقه آزاد کیش، نیروگاه بمباران شده اتمی بوشهر، استاندار استان خراسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت‌بدنی از حمله سوابق کاری بنده است.

مهرعلیزاده متذکر شد: حذف ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی برای حذف فساد و رانت در کشور، افزایش حداقل پنج برابری پرداخت یارانه به منظور کاهش حفظ فقر با افق اهدای کی تا ۲ میلیون تومان در هر ماه برای هر خانواده ۲ تا سه نفری، برقراری عدالت اجتماعی، تولید و اشتغال و حذف قاچاق و حل مشکلات مسکن از جمله برنامه‌های من در دولت خواهد بود تا به اتکای مردم تمام رویه‌های غلط را به پایان برسانم.

کد خبر 5231104

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 5 =