۲ شرکت در مازندران از ورشکستگی رهایی یافتند

ساری- رئیس کل دادگستری مازندران از احیا و فعال سازی دو شرکت با ورود دستگاه قضایی خبر داد و گفت: این دو واحد از ورشکستگی رهایی یافتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام صادق اکبری از احیای مجدد شرکت‌های "آجر سفال البرز" وتور ماهیگیری بابلسر خبرداد و گفت: احیای واحدهای تولیدی ورشکسته از جمله گام‌های اساسی اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان در مسیر حمایت از تولید بوده است.

وی تصریح کرد: در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب و رئیس قوه قضائیه، هدف وهمت ما این است که واحدهای تولیدی ورشکسته استان را به چرخه تولید برگردانده و احیا کنیم تا با حفظ اشتغال، از تعطیلی کارخانجات وشرکت های تولیدی جلوگیری به عمل آید.

حجت الاسلام اکبری افزود: احیای واحدهای تولیدی یکی از دستورکارهای اصلی دستگاه قضائی استان در دوره تحول است و از آغاز دوره تحول، اقدامات بسیاری برای احیای واحدهای تولیدی توسط ستاد اقتصاد مقاومتی واداره امور تصفیه صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: حفظ وضعیت اشتغال و تولید، حمایت از واحدهای تولیدی و جلوگیری از تعطیلی صنایع به مراتب، سرمایه گذاری کمتری را نسبت به راه اندازی واحد صنعتی و تولیدی جدید نیاز دارد ودستگاه قضائی استان در راستای حمایت ازاشتغال، اقدام به اجاره دادن عرصه واعیانی وتجهیزات شرکت‌های ورشکسته که دارای قابلیت بهره برداری باشند، می‌کند البته به گونه‌ای که مانع امر تصفیه امور ورشکستگی نگردد.

شایان ذکر است: درحال حاضر، دو شرکت با حداکثر نیرو در قالب عقد اجاره از خطر ورشکستگی رهایی یافته و با احیای مجدد، فعالیت خود را زیر نظر اداره ورشکستگی دادگستری استان مازندران ادامه می‌دهند.

کد خبر 5262123

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha