فعالیت جهادگران تبلوری از فتح خرمشهرهای جدید است

شیراز - مسئول بسیج سازندگی استان فارس، فعالیت جهادگران در عرصه‌های مختلف در مقابله با کرونا را تبلوری از فتح خرمشهرهای جدید و عمل به فرمایش رهبری دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل قزل‌سفلی در دیدار با جهادگران و شورای جهادی ناحیه آباده طشک و بازدید از فعالیت گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان کره‌ای «سرچهان و شهرک الزهرا» با تاکید بر اینکه باید برای رشد و توانمندسازی علمی و فرهنگی جهادگران برنامه داشته باشیم، اظهار داشت: جهادگران به مردم که به فرموده امام راحل ولی‌نعمتان انقلاب هستند، خدمت‌رسانی می‌کنند بنابراین باید از جهات مختلف توانمند باشند.

وی همچنین حضور جوانان مؤمن و انقلابی گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف را مصداق واقعی فتح خرمشهر دانست و به فرموده رهبری مبنی‌بر اینکه «فتح خرمشهرها در پیش است» اشاره و این جمله را مصداقی برای فعالیت‌های جهادی اعلام کرد.

وی برای تأیید این صحبت خود به بخشی از فعالیت‌های جهادگران در طول مدت مقابله با بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: آیا حضور در میدان جهادگران و حل کردن مشکل ماسک در کمتر از ۸۹ روز غیر از فتح خرمشهرهای جدید است یا در مصداقی دیگر هنگامی که دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد که هر پرستار به ۸ بیمار خدمت‌رسانی می‌کند، لذا کادر درمان خسته شده‌اند و حضور جهادگران در طرح همیار بیمار این کار را به هر پرستار برای ۲ بیمار رساند؛ آیا این موارد غیر از فتح خرمشهرهای دیگر است.

مسئول بسیج سازندگی استان فارس در ادامه به مصداقی دیگر از فعالیت جهادگران اشاره و عنوان کرد: در تغسیل متوفیان کرونایی که حتی برخی مواقع خانواده‌های این افراد نیز از جنازه‌ها فاصله می‌گرفتند، جهادگران نگذاشتند جنازه‌ای بر زمین بماند و به صورت جهادی به تغسیل این متوفیان پرداختند، آیا این موارد غیر از فتح خرمشهرهای جدید است.

کد خبر 5307640

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =