طرح همدلی از مهرماه در دانشگاه تهران اجرا می شود

طرح همدلی ۱۴۰۰ دانشگاه تهران به‌صورت تماس تلفنی کارشناسان مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همه دانشجویان شاغل به تحصیل و ورودی‌های جدید (نودانشجویان) از مهر لغایت آبان ۱۴۰۰ اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به استمرار فعالیت‌های آموزشی دانشگاه‌ها به‌صورت مجازی و به‌منظور تعامل مؤثر، پویا و ارتباط بیشتر دانشگاه با دانشجویان و بازخوردهای مثبت دانشجویان نسبت به اجرای طرح‌های همدلی و خوشامدگویی در سال گذشته، طرح همدلی ۱۴۰۰ ویژه تمام دانشجویان شاغل به تحصیل و نو دانشجویان توسط متخصصان و کارشناسان مرکز مشاوره دانشگاه از مهر لغایت آبان ۱۴۰۰ در قالب یک برنامه ساختاریافته و هدفمند از طریق تماس تلفنی با دانشجویان اجرا خواهد شد.

در راستای اجرای این طرح در تماس تلفنی با دانشجویان ضمن احوالپرسی، گوش کردن به دغدغه‌های دانشجویان، نیازسنجی، راهنمایی و حمایت و همدلی‌های لازم صورت می‌پذیرد.

این طرح می‌تواند با ارزیابی و غربالگری دانشجویان از جنبه‌های مختلف روانشناختی، تحصیلی، اقتصادی و وضعیت سلامت جسمانی و ارائه خدمات تخصصی و حمایت‌های «روانی- اجتماعی»، گام مؤثری در جهت تحقق رسالت مرکز مشاوره دانشگاه در راستای تأمین و ارتقاء سطح بهداشت روان دانشجویان باشد.

طرح همدلی از مهرماه در دانشگاه تهران اجرا می شود

کد خبر 5309874

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 16 =