برای فهمیدن وزن مخالفان در بحرین همه پرسی آزاد مردمی برگزار شود

رهبر نهضت اسلامی بحرین به اظهار نظرهای مطرح شده مبنی بر اینکه هرگونه گفتگویی باید در زیر سقف پارلمان آل خلیفه، صورت گیرد، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله عیسی قاسم رهبر نهضت اسلامی بحرین به اظهار نظرهای مطرح شده مبنی بر اینکه هرگونه گفتگویی باید در زیر سقف پارلمان آل خلیفه، صورت گیرد، واکنش نشان داد.

برای فهمیدن وزن مخالفان در بحرین همه پرسی آزاد مردمی برگزار شود

وی در توییتی اعلام کرد: افراد حکومتی، بسیار تکرار می‌کنند که تنها در زیر سقف این پارلمان گفت‌وگو صورت گیرد. اگر منظور همین پارلمان موجود است که حکومتی و محکوم و مقید به پذیرش نظر و رای مجلس شورای حکومتی است، [باید بگوییم که این، عین دیکتاتوری است. آری به پارلمانی که برخاسته از اراده آزاد مردم باشد. در این امر با مردم، همراه باشید.

رهبر انقلاب بحرین در پستی دیگر نوشت: برای فهمیدن وزن مخالفان در بحرین، کافی است که یک همه پرسی آزاد مردمی حتی اگر شده در خصوص یکی از موضوعات مورد اختلاف بین ملت و حکومت برگزار شود تا مشخص گردد که مردم در یک وادی و حکومت در وادی دیگری است.

برای فهمیدن وزن مخالفان در بحرین همه پرسی آزاد مردمی برگزار شود

وی اعلام کرد:.به عنوان مثال می‌توانید موضوع عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی یا هر موضوع دیگری را برای این منظور انتخاب کنید.

کد خبر 5311268

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha