برنامه شهرداری در مسیر رفع ذهنیت‌های منفی نسبت به اراک است

اراک - شهردار اراک گفت: وضعیت امروز شهر اراک شایسته شهروندان این کلانشهر نیست، و حرکت و برنامه شهرداری در مسیر برون رفت از این شرایط و رفع ذهنیت‌های منفی نسبت به اراک است.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کریمی ظهر پنجشنبه در آئین تودیع و معارفه شهردار اراک تاکید کرد: برنامه شهرداری اراک در آینده بنا بر اجرای مُر قانون، اجرای طرح جامع و تفضیلی و سایر اسناد مصوب در حوزه پسماند، ترافیک و آلودگی هوا و … است و با هدف جلب اعتماد عمومی و عمران و آسایش شهر و شهروندان پیش می‌رویم.

وی ادامه داد: وضعیت امروز شهر اراک شایسته شهروندان این کلانشهر نیست، و حرکت و برنامه شهرداری در مسیر برون رفت از این شرایط و رفع ذهنیت‌های منفی نسبت به اراک خواهد بود.

شهردار اراک تصریح کرد: ترویج گفتمان و روحیه خدمت از رویکردهای شهرداری اراک خواهد بود، تحقق فلسفه وجودی شهرداری با خدمت میسر است.

کریمی ادامه داد: نهضت خدمت رسانی را تقویت می‌کنیم و عملاً مردم شاهد خدمت صادقانه از سوی شهرداری اراک خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه الگوی عملی شهرداری در خدمت رسانی به مردم، شهید باکری خواهد بود، گفت: پیگیری توسعه متوازن و عدالت محوری در توزیع امکانات در شهرداری دنبال می‌شود و فاصله بین مناطق کم برخوردار و برخوردار را کم می‌کنیم.

شهردار اراک عنوان کرد: اراک فقط شامل مناطق ویژه نمی‌شود، این شهر ۸ هزار هکتار وسعت دارد و همه نقاط آن برای شهرداری یکسان دیده می‌شود.

کریمی گفت: در این دوره شاهد انضباط مالی، شفافیت کامل و پیشگیری نظام مند از رانت و فساد خواهیم بود و این امور با جدیت دنبال می‌شود.

شهردار اراک در پایان بیان کرد: توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی را یکی از اولویت‌های شهرداری اراک است، همچنین ارتقای نشاط اجتماعی با اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های شهرداری، ترویج رعایت حقوق شهروندی، اداره شهر با روش‌های نوین و علمی و حرکت به سمت شهر دیجیتال، مشارکت سرمایه گذاران در امور شهر و پروژه‌های شهری، توجه به ظرفیت افراد شایسته، زنان و جوانان کارآمد به جهت اجرای برنامه‌ها و اجرای طرح‌های خانواده محور، ورزشی و تفریحی از جمله رویکرد شهرداری اراک برای آینده به شمار می‌رود و در صدد جلب رضایت خانواده‌ها و شهروندان خواهیم بود.

کد خبر 5343915

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha