دانشجویان با اتکا به بیانیه گام دوم انقلاب مطالبه گری کنند

شیراز - مسئول سازمان بسیج رسانه فارس گفت:دانشجو باید نسبت به تمام رویدادهای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، جریان ساز و پیشگام باشد و با اتکا به بیانیه گام دوم انقلاب مطالبه گری خود را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی رضایی در جمع دانشجویان دانشکده علوم قرآنی که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد، بیان کرد: اگر دانشجویان صاحب تحلیل شوند در مقاطع مهم تاریخی تصمیماتی می‌گیرند که در مقابل قضاوت آیندگان سرافراز و روسپید باشند و شرمنده تصمیم خود نباشند.

او دانشجو را محور اصلی جریان سازی اجتماعی برای همه احاد مردم خواند و یادآور شد: دانشجو با جریان سازی مؤثر جریان‌های سیاسی را در کنش مطالبه واقعی مردم قرار می‌دهد.

مسئول سازمان بسیج رسانه فارس با بیان اینکه اگر دانشجو صاحب تحلیل باشد بازیچه جریان‌های سیاسی قرار نخواهد گرفت، تاکید کرد: دانشجو با هوشمندی، تحلیل جامع و بصیرت در مسیری قدم بر می‌دارد که نتیجه آن اعتلای نظام و کشور خواهد بود.

رضایی افزود: به تعبیر شهید بهشتی دانشجو مؤذن جامعه است و اگر مؤذن خواب بماند نماز امت قضا می‌شود، این موضوع را دانشجویان در ۱۶ آذر به خوبی با خون خود تفسیر کرده و استعمار ستیزی جوانان ایرانی را به نمایش گذاشته و زمینه انقلاب اسلامی مردم در سال ۵۷ به رهبری امام راحل (ره) را فراهم کردند.

او همچنین با تاکید بر اینکه امروز مرگ جریان دانشجو زمانی اتفاق می‌افتد که صاحب تحلیل نباشد و در تحلیل دیگران قرار بگیرد، گفت: دانشجوی امروز باید با حضور در صحنه و میدان داری آن آرمان‌ها و آن ارزش‌های انقلاب را محافظت و حفظ کند.

مسئول سازمان بسیج رسانه فارس خاطرنشان کرد: دانشجو باید نسبت به تمام رویدادهای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جریان ساز و پیشگام باشد و با اتکا به بیانیه گام دوم انقلاب مطالبه گری خود را به نمایش بگذارد.

رضایی همچنین با بیان اینکه شعارهای مردم در انقلاب اسلامی باید از مسئولین امروز به طور جدی مطالبه شود، تاکید کرد: مقام معظم رهبری برای دانشجویان در عرصه‌های علمی، معنویت و اخلاق، مبارزه با فساد و کمک به توزیع عادلانه ثروت، سبک زندگی، توجه به علوم انسانی اسلامی و کمک به احیای اقتصاد اسلامی مأموریت ویژه تعریف کرده‌اند که توجه به این مأموریت‌ها به اعتلای آرمان‌های انقلاب و کشور منتج خواهد شد.

کد خبر 5369530

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =