طرح «یادمان شهدای گمنام» پلدختر به شهرداری واگذار شود

پلدختر- شهردار پلدختر خواستار واگذاری طرح «یادمان شهدای گمنام» پلدختر به شهرداری به منظور پیگیری و اجرای آن شد و از احداث بوستان کوهستانی در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، صدیقه میری روز چهارشنبه در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و فرماندهان سپاه ناحیه پلدختر اظهار کرد: شهرداری پلدختر را با حدود ۲۶ میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتیم و از طرفی پرداختی ارزش افزوده این شهرداری در مقایسه شهرداری‌های دیگر به دلیل ضعف و محرومیت در زمینه صنعت، یک بیستم است.

وی افزود: هدف شهرداری پلدختر کار جهادی و خدمت به مردم در تعامل دو سویه با سایر دستگاه‌ها با مشارکت مردمی است و رانت و فساد در این مجموعه جای ندارد و ما به دنبال کمک به مردم در تقارن با خدمات دهی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در شرایط مشکلات معیشتی و اقتصادی هستیم.

شهردار پلدختر گفت: ارزش افزوده شرکت‌های شهرستان نباید خارج از منطقه هزینه شود و این موضوع در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی استان لرستان مطرح و یادآوری شد.

میری افزود: شهرداری پلدختر علی رغم نیروی انسانی مازاد اما در برخی پست‌ها و جایگاه‌ها از داشتن نیروی متخصص محروم است در حالی که برای رفع یکسری مشکلات، محرومیت‌ها و محدودیت‌ها و کار جهادی و مؤثر و نتیجه بخش نیاز به نیروی مخلص و متخصص احساس می‌شود.

وی یادآورشد: سیل فروردین ماه سال ۱۳۹۸ علی رغم خسارات و آسیب‌ها اما در زمینه رفع نواقص برای پیشگیری از سیلاب و کار جهادی یک دانشگاه بود که به همگان درس داد.

شهردار پلدختر افزود: روان آب‌ها با دبی بیشتری در ورودی شمالی وارد شهر پلدختر می‌شوند که برای رفع و مهار آن و جلوگیری از وقوع بحران، باید با مدیریت و برنامه ریزی درست طرح آبخیزداری اجرا شود.

میری از احداث بوستان کوهستانی در این شهر خبرداد و گفت: شهر پلدختر علی رغم مشکلات پیچیده و خاص ولی ظرفیت توسعه‌ای خوبی دارد که می‌شود با فکر، دانش و اندیشه در آن ایده‌های توسعه را اجرایی کرد.

وی تکریم ارباب رجوع و احترام به شهروندان را خط قرمز شهرداری پلدختر دانست و اظهار کرد: همه ما برای خدمت دلسوزانه به مردم آمده ایم و به ویژه کار شهرداری خدمت دهی به شهروندان است و در این زمینه مجموعه شهرداری پلدختر با تمام تجهیزات و توان در خدمت مردم است.

شهردار پلدختر یادآور شد: متأسفانه محوطه سازی و یادمان شهدای گمنام پلدختر وضعیت مناسبی ندارد که انتظار می‌رود جهت پیگیری و رسیدگی این طرح از میراث فرهنگی به شهرداری منتقل شود.

میری نقش بسیج مردمی در تأمین امنیت را بی بدیل دانست و افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، نظامی و شخصیتی برای همه ما الگو است.

وی از آمادگی کامل شهرداری در برگزاری کنگره شهدای لرستان در پلدختر خبر داد و افزود: شهرداری آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و مشارکت در برگزاری برنامه‌های فرهنگی به ویژه این کنگره اعلام می‌کند.

کد خبر 5409975

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =