تجربیات قهرمانان فارس باید به نسل آینده منتقل شود

شیراز - سرپرست ورزش و جوانان فارس گفت: حمایت از قهرمانان استان فارس از وظایف ماست و باید پس از اتمام دوره قهرمانی از تجربیات علمی و فنی انها برای انتقال به نسل آینده استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حیدر صفرپور در دیدار با برادران گرایی از حمایت از قهرمانان خبر داد، گفت: برآنیم تا با برنامه ریزی دقیق در حوزه ورزش، از نظرات و تجربیات ارزشمند قهرمانان استان در پرورش و پشتوانه سازی قهرمانی استفاده کنیم تا در آینده نیز فارس بر بلندای ورزش کشور باشد.

صفرپور قهرمانان را پشتوانه ورزش فارس خواند و گفت: نسل آینده ورزش با کمک شما قهرمانان به عرصه قهرمانی رو خواهند آورد و ما جهت اعتلای ورزش برقراری این ارتباط را وظیفه خود می‌دانیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس فراهم شدن زمینه قهرمان پروری حضور قهرمانان و صاحبان تجربه در عرصه قهرمانی دانست و گفت: حمایت از قهرمانان در همه ابعاد برای کسب مدال در عرصه بین الملل از وظایف ماست و پس از اتمام دوره قهرمانی استفاده از تجربیات علمی و فنی قهرمانان برای انتقال به نسل آینده نیازمند برنامه ریزی است و نباید قهرمانان را به دست فراموشی سپرده چرا که آنان گنجینه‌های نهفته ای از تجربیات هستند که می‌بایست این تجربیات به نسل آینده منتقل گردد و مانیز باید تلاش کنیم تا زمینه ساز این مهم باشیم.

وی در ادامه با ذکر لزوم برقراری پیوست و ارتباط مربیان، قهرمانان و نونهالان و نوجوانان که آینده سازان ورزش استان هستند گفت: امروز برخی از موانع و نامهربانی‌ها موجب فاصله گرفتن این گنجینه‌های از عرصه آموزش و انتقال اندوخته‌ها گردیده است.

وی حضور مؤثر قهرمانان در عرصه ورزش را خواستار شد و گفت: نیاز امروز ورزش همدلی و همراهی است امیدواریم بتوانیم با یکدست کردن و زمینه سازی در ورزش در این راه گام بزرگی برداریم.

صفرپور با تقدیر از تلاش‌های برادران گرایی و مربیان با تجربه آنها گفت: زمینه سازی در ورزش و تربیت نسل آینده قهرمانان با کمک شما مدال آوران میسر خواهد شد و ما نیز در کنار شما آماده بررسی و اعمال طرح‌ها و ایده‌های قهرمان ساز شما هستیم.

کد خبر 5410199

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha