۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۰:۰۸

استاندار فارس:

هدف دولت از اجرای طرح های اقتصادی بهره مندی مردم است

هدف دولت از اجرای طرح های اقتصادی بهره مندی مردم است

شیراز- استاندار فارس گفت: طرح جدید اقتصادی دولت که بر پایه مردمی کردن و عادلانه کردن یارانه‌ها است به نفع مردم و تمامی آحاد جامعه است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد هادی ایمانیه شنبه شب در شورای اداری استان فارس بیان کرد: اقناع سازی کمک قابل توجه‌ای به مشکلات در استان فارس می‌کند و می‌تواند جامعه را به سمتی هدایت کند که از این طرح بهره مند شوند.

عالی‌ترین مقام دولت در استان فارس خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی بایستی در کنار اقناع سازی مدیران دستگاه‌های مربوطه زمینه اقناع سازی پرسنل نیز اقدام کرد.

به گفته این مقام مسئول باید مشکلاتی که در میان پرسنل دستگاه‌های اجرایی وجود دارد برطرف شده تا شاهد کاهش تجمعات در مقابل استانداری بود.

استاندار فارس اظهار کرد: خبرگزاری‌ها و رسانه‌های چاپی با همکاری دولت همکاری خوبی داشته اند و توانسته اند نقش مهمی در پاسخ به شبهات داشته باشند.

عالی‌ترین مقام دولت در استان معتقد است که اگر نظارت‌های مردمی در بازار فعال شود می‌توان به آینده نظارت در بازار امیدوار بود و نقش نظارتی را به خوبی در بازار اجرایی کرد این در حالی است که گروه‌های مختلفی با همکاری دستگاه‌های متولی در صحنه بوده تا نظارت بر بازار افزایش چشمگیری داشته باشد.

ایمانیه یادآور شد: تمامی دستگاه‌های اجرایی مکلف اند زمینه همکاری با دستگاه‌های نظارتی در این طرح را فراهم کرده کنند.

او ادامه داد: تمامی ارکان نظام آماده مقابله با افرادی هستند که در طرح اقتصادی جدید دولت تخلف کنند و در کوتاه‌ترین زمان احکام تخلفات این افراد صادر می‌شود.

استاندار فارس تاکید کرد: دو موضوع توسط مردم مطرح شده که یکی افزایش اجاره بها و دیگری افزایش قیمت پوشاک است از این رو تصمیمات خوبی در این حوزه گرفته خواهد شد.

کد خبر 5489928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha