تمرکز اصلی دشمن در حال حاضر بر جنگ روایت‌ها است

کاشان - معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: تمرکز اصلی دشمن در حال حاضر بر روی جنگ روایت‌ها است.

سیدجلال حسینی در حاشیه سفر به شهرستان آران و بیدگل در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه غرب، از قرن ۱۴ شروع به ترویج فرهنگی کرد که بر مبنای آن خود را از مقدسات بی نیاز کند، اظهار داشت: این تفکر در قرن شانزدهم نهادینه شد و به شدت به دنبال آن بود تا آن را در تمام جهان ترویج دهد.

وی با بیان اینکه پیش از انقلاب رقابت اصلی بر دو تفکر لیبرال و سوسیال بود، ابراز داشت: تنها اندیشه‌ای که در مقابل این تفکرات ایستاد شیعه و انقلاب اسلامی بود که منشأ اصلی این تفکر در غدیر خم بود.

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه انقلاب اسلامی در مقابل اندیشه غیردینی ایستاد، تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ کشور در مقابل انقلاب اسلامی ایران ایستادند و متحد شدند امری که در طول تاریخ بی سابقه بود.

وی با اشاره به اینکه الحاد اندیشه غیردینی غلیظ‌ترین نوع در طول تاریخ بوده و هست، خاطرنشان کرد: این حد الحاد حتی از زمان بت پرستی هم بیشتر بود.

حسینی با اشاره به اینکه نتیجه تمام کارشکنی‌های غرب و شرق بر علیه ایران شکست ابرقدرت‌ها بود، گفت: خداوند در قرآن کریم کفار را معرفی می‌کند، ارتباط با کفاری که به دنبال زندگی مادی خود هستند و نمی‌خواهند بر فرهنگ و زندگی و سرنوشت ما استیلا داشته باشند مشکلی ندارد.

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه در طول بیش از چهار دهه گذشته قدرت‌های غربی جلوی ما ایستادند و خواستار استیلا بر مردم شدند، تاکید کرد: ولی ما در طول این سال‌ها به خدا اعتماد داشتیم و تمام دسیسه‌ها و توطئه‌های آنها را شکست دادیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد تفکر انقلابی را از مردم و نظام اسلامی دور کند، گفت: دشمن در حال حاضر تمرکز اصلی خود را بر جنگ روایت‌ها گذاشته است تا با فشار و جنگ رسانه‌ای مردم را از این تفکر دور کند.

حسینی با اشاره به اغتشاشات اخیر و جنگ رسانه‌ای دشمن اظهار داشت: در این اغتشاشات توسط ۶۵۰ هزار نفر بیش از ۳۳۰ میلیون توئیت زده شد که این باعث شد یک عده‌ای فریب بخورند.

وی با بیان اینکه دشمن دائم به دنبال ایجاد فتنه در کشور است، ابراز داشت: در فتنه اخیر رفتار آشوبگران بسیار خشن‌تر از گذشته بود و با برنامه‌ریزی بیشتری بود.

کد خبر 5613519

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha