بدون اخذ مجوز اجازه برگزاری رویداد لباس در کرج داده نمی‌شود

کرج- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندای کرج گفت: هیچ فردی بدون اخذ مجوز از مراجع ذی‌صلاح اجازه برگزاری هیچ گونه رویدادی را با عناوین کارآفرینی، بلاگری در حوزه مد و لباس و.. ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی آقابراری بعد از ظهر چهارشنبه با اشاره به درخواست‌های متعدد از فرمانداری کرج برای اخذ مجوز برگزاری رویداد مد و لباس تصریح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی ساماندهی مد و لباس در استان است و هیچ گروهی تحت عناوینی همچون بلاگر فعال در حوزه مد و لباس، کارآفرینی، رویداد پوشش اسلامی و … بدون کسب مجوز از مراجع ذیصلاح اجازه برگزاری این رویداد را در شهر کرج نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه تمامی فعالیت‌ها در این حوزه توسط دبیرخانه عفاف و حجاب فرمانداری کرج نیز نظارت و رصد می‌شود، افزود: در خصوص درخواست‌های برگزاری ایونت و رویدادهای مد و لباس با عناوین کارآفرینی و.. ابتدا باید مدارک مربوطه به فرمانداری کرج و اداره کل فرهنگ و ارشاد ارائه شود و پس از احراز صلاحیت و بررسی در دبیرخانه عفاف و حجاب فرمانداری کرج و اخذ مجوز از اداره اماکن اقدامات قانونی در این رابطه صورت می‌گیرد.

وی استفاده از سالن‌های اماکن عمومی دولتی را نیز برای برگزاری رویدادهای تحت عناوین پوشش اسلامی، عفاف و حجاب و … نیازمند اخذ مجوز قانونی دانست و همچنین تصریح کرد: مدیر هیچ سالن عمومی هم در دستگاه‌های دولتی کرج پس از دریافت مجوزهای لازم، برای اختصاص فضا در جهت حمایت از رویدادهای حوزه عفاف و حجاب اجازه دریافت وجه از تولیدکنندگان را ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج گفت: از تمامی فعالان و تولیدکنندگان این حوزه در چارچوب قانون و پس از کسب مجوزهای قانونی حمایت خواهد شد.

تمامی رویدادهای حوزه مد و لباس در کرج باید از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری ویژه شهرستان کرج و اداره اماکن مجوز قانونی داشته باشند و در فرایند اجرا نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی ساماندهی مد و لباس در استان باید بر روند اجرای کار نظارت داشته باشد.

کد خبر 5692272

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha