۴ دی ۱۴۰۲، ۱۲:۱۵

برای مرحله دوم آزمون؛

تمدید مهلت ارسال مدارک و مستندات آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی

تمدید مهلت ارسال مدارک و مستندات آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی

مهلت ارسال مدارک و مستندات آموزشی و پژوهشی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محور رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محور (Oriented-Technology/Research by Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی از سوی دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی از ۲ تا ۹ دی ماه در حال برگزاری در مراکز مربوطه است.

آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) یا دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محور (Oriented-Technology/Research by Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی پنجشنبه ۴ آبان ۱۴۰۲ برگزار شد. نتایج اولیه این آزمون ۱۴ آذر اعلام شد و واجدین شرایط تا ۲۱ آذرماه فرصت داشتند نسبت به انتخاب رشته محل اقدام کنند.

واجدین شرایط که به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش به دانشگاه های علوم پزشکی معرفی شده اند می توانند مدارک و مستندات آموزشی و پژوهشی دکتری تخصصی (Ph.D) خود را ارسال کنند.

با اعلام دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و موافقت معاونت آموزشی وزارت بهداشت مهلت ارسال مدارک و مستندات آموزشی و پژوهشی دکتری تخصصی (Ph.D) از طریق سایت upload.sanjeshp.ir برای تمامی داوطلبان رشته های علوم پایه، بهداشت و تخصصی که انتخاب رشته/ محل انجام داده اند تمدید شده است.

مهلت ارسال مدارک و مستندات آموزشی و پژوهشی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محور رشته های علوم پایه، بهداشت و تخصصی از امروز دوشنبه ۴ دی ماه تا ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه ۶ دی ماه ۱۴۰۲ تعیین شده است.

داوطلبان فقط مجاز هستند مدارکی را بارگذاری کنند که تاریخ صدور آنها قبل از ۲۱ آذرماه ۱۴۰۲ است. مستندات بعد از این تاریخ، توسط دبیرخانه علوم پایه مورد ارزشیابی قرار نخواهد گرفت.

این مهلت برای همه افراد (حتی داوطلبانی که مصاحبه آنها انجام شده است) تعیین شده است و علاوه بر افرادی که هیچ مدرکی بارگذاری نکرده اند، سایر داوطلبان نیز می توانند مدارک جدید ارسال کنند.

به منظور حفظ رعایت عدالت آموزشی، دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی تمامی مدارک داوطلبانی که در این بازه زمانی ارسال شده است (با شرط صدور مدارک تا ۲۱ آذر سال ۱۴۰۲) را مورد بررسی مجدد و امتیازدهی قرار خواهد داد.

کد خبر 5975906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha