۱۴ شهریور ۱۳۸۹، ۸:۴۷

صاحب محمدی در گفتگو با مهر:

انتقال بدنه وزارت راه به اصفهان قطعی شد/ پژوهشکده‌ها درمسیر زاینده رود

انتقال بدنه وزارت راه به اصفهان قطعی شد/ پژوهشکده‌ها درمسیر زاینده رود

رئیس کارگروه ویژه وزارت راه و ترابری از آغاز نخستین مرحله خروج بدنه این وزارتخانه از تهران به دیگر شهرها خبر داد و اعلام کرد 11 پژوهشکده و آموزشگاه زیرمجموعه سازمانها و شرکتهای وابسته به وزارت راه به اصفهان می‌روند.

عبدالعلی صاحب محمدی در گفتگو با مهر با اشاره به آغاز مرحله اول خروج بدنه وزارت راه و ترابری از تهران، گفت: پیشنهادی را استاندار استان اصفهان برای استقرار وزارت راه و ترابری در اصفهان ارائه کرد که در سفر کارگروه ویژه انتقال زیر مجموعه های وزارت راه و ترابری به این استان علاوه بر بازدید از ساختمانهای پیشنهادی، استقرار بدنه این وزارتخانه در این استان مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کارگروه ویژه انتقال زیرمجموعه های وزارت راه و ترابری از تهران به دیگرشهرها از تائید ساختمان در نظر گرفته شده برای معاونت پژوهش، آموزش و تحقیقات وزارت راه و ترابری خبر داد و اعلام کرد: این معاونت به عنوان اولین معاونت وزارت راه و ترابری از تهران خارج می‌شود.

صاحب محمدی در عین حال اعلام کرد: تمامی پژوهشکده‌ها و آموزشگاه‌های زیر مجموعه سازمانها و شرکتهای وابسته به وزارت راه و ترابری (11 پژوهشکده و آموزشگاه) به اصفهان منتقل خواهند شد.

وی درباره زمان انتقال معاونت پژوهش، آموزش و تحقیقات وزارت راه و ترابری به اصفهان تصریح کرد: پس از انجام هماهنگی های لازم توسط استاندار اصفهان برای استقرار این معاونت در اصفهان و به محض انجام اقدامات مقدماتی،  معاونت پژوهش، آموزش و تحقیقات وزارت راه به اصفهان خواهد رفت. 

معاون وزیر راه و ترابری با اشاره به درخواست انتقال برخی پرسنل شاغل در این وزارتخانه به خارج از تهران، گفت: در حال حاضر حکم انتقال تمامی این افراد صادر شده است، که از این تعداد برخی منتقل شده‌اند و بقیه این افراد در حال انجام مراحل انتقال هستند.

رئیس کارگروه ویژه انتقال زیرمجموعه های وزارت راه و ترابری از تهران، ثبت نام اینترنتی برای متقاضیان خروج از تهران اشاره کرد و افزود: تعدادی از افراد ثبت نام شده پرسنل وزارت راه نبودند، از این رو وزارت راه و ترابری نمی تواند در مورد این افراد تصمیم گیری کند.

به گزارش مهر، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، شرکت فرودگاه‌های کشور و آزمایشگاه فنی و مکانیک از جمله شرکتهایی زیرمجموعه وزارت راه و ترابری هستند که باید تهران را ترک کنند.

کد خبر 1145514

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha