۲۱ خرداد ۱۳۹۰، ۱۲:۳۲

در گفتگو با مهر عنوان شد:

سه گزینه دولت برای وزارت ورزش و جوانان/ حضور سجادی هنوز قطعی نیست

سه گزینه دولت برای وزارت ورزش و جوانان/ حضور سجادی هنوز قطعی نیست

عضو فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر اینکه اقبال مجلس و جامعه ورزش به چهره‌های ورزشی بیش از چهره‌های سیاسی برای تصدی وزارت ورزش است،گفت: حضور سجادی هنوز قطعی نیست.

مقداد نجف نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص معرفی حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش ضمن بیان این مطلب افزود: به هرحال آقای سجادی جزو چهره های  ورزش کشور هستند که  حضور ایشان می تواند در راستای شکل دهی به وزارت ورزش کمک شایانی باشد. البته گزینه های دیگری نیز نظیر آقای سعیدلو و خانم بنی اسد نیز در این زمینه مطرح شده اند و حضور سجادی هنوز قطعی نیست ولی مجلس به بهترین گزینه و شایسته ترین فرد برای تصدی این مسئولیت رای اعتماد خواهد داد.

وی تصریح کرد: دولت تاخیر بی دلیلی برای معرفی وزارت ورزش داشت که این می تواند به آینده ورزش کشور که رویداد مهمی نظیر المپیک را پیش رو دارد تاثیر گذار باشد. در واقع دولت در اجرای این قانون تاخیر بی جهتی داشت و بی دلیل زمان را از دست داد و در نهایت به مرگ گرفت تا مجلس به تب راضی شود.

نجف نژاد در خصوص شانس سعیدلو برای تصدی وزارت ورزش اظهار داشت: یکی از مشکلات مجلس با سعیدلو این بود که ایشان از ابتدا با تشکیل چنین وزارتخانه ای مخالف بودند و تا زمانی که وی نتواند اعتقادش را به تشکیل وزارت ورزش ثابت کند رای اعتماد مجلس را نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: آقای سعیدلو با اظهارنظر خود تنها قصد داشت از ضابطه مند شدن ورزش فرار کند درحالیکه هدف مجلس از تصویب قانون وزارت ورزش قانون مند شدن و پرهیز از سلیقه کاری در ورزش کشور بود.

وی با بیان اینکه هیچ ابهامی در قانون وزارت ورزش وجود نداشت و تاخیر دولت در معرفی وزیر توجیهی ندارد، اظهار داشت: دوره سه ماهه سرپرستی وزارت ورزش به پایان رسیده و رئیس جمهور باید تا فردا وزیر ورزش را معرفی کند و در صورتیکه مجلس نیز به گزینه مورد نظر دولت رای اعتماد بدهد روند شکل گیری کار وزارت ورزش و جوانان در مسیر اصلی خود قرار خواهد گرفت.

کد خبر 1332282

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha