۴ شهریور ۱۳۹۱، ۱۷:۰۴

احسان حدادی:

خستگی و عدم تمرینات منظمم علت کسب نتیجه ضعیف در لیگ الماس بود

خستگی و عدم تمرینات منظمم علت کسب نتیجه ضعیف در لیگ الماس بود

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: به خاطر خستگی، نداشتن تمرینات منظم و افت قابل پیش بینی پس از مسابقات المپیک نتوانستم در لیگ جهانی الماس که در سوئیس برگزار شد عملکرد خوبی داشته باشم.

به گزارش خبرگزاری مهر، احسان حدادی در خصوص نتیجه ضعیف خود در رقابت های لیگ الماس که در سوئیس برگزار شد تصریح کرد: قبل از سفرم به سوئیس گفته بودم که شرایط مطلوبی ندارم. افت نسبی ورزشکاران پس از مسابقات المپیک یک موضوع طبیعی و قابل پیش بینی است. از سوی دیگربه واسطه سفر از لندن به تهران و پس از آن هم سفر از تهران به فرانکفورت و لوزان خسته بودم. این در حالی است که رقبای من در اروپا بودند و از این بابت هیچ مشکلی نداشتند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر پس از بازگشت از مسابقات المپیک درگیر مذاکره با پرسپولیس، مصاحبه با شبکه های تلویزیونی و مراسم های تقدیر بودم و به همین واسطه تمرینات منظمی نداشتم و فقط سه جلسه توانستم تمرین کنم. به همین علت عملکرد خوبی در لوزان نداشتم. حتی فردی که با پرتاب 67 متر در المپیک پنجم شده بود در این مسابقات 60 متر پرتاب کرد و در نهایت حذف شد.

حدادی افزود: به واسطه مشکل ویزا نتوانستم به مسابقات بیرمنگام بروم. با ویزای المپیک به شرطی می توانستم به لندن بروم که به کشورم برگردم و دوباره از ایران عازم لندن شوم. در مجموع با توجه به عدم آمادگی احساس کردم حضورم در این مسابقات چندان صحیح نیست. حالا هم با توجه به حضور هارتینگ نفر اول المپیک در مسابقات بیرمنگام فکر می کنم او نفر اول شود و کانتر که در حال حاضر با 10 امتیاز صدرنشین است امتیازی کسب نکند. من امیدوارم که در مسابقات بروکسل که چند روز دیگر برگزار می شود بتوانم اول شوم و صدرنشینی را از کانتر پس بگیرم.
 
حدادی با اشاره به واکنش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: پس از آنکه در مسابقات سوئیس نفر هفتم شدم در حال بررسی ایمیل خودم بودم که دیدم رویانیان از طریق روابط عمومی باشگاه پیامی برای بنده فرستاده اند. او با درک شرایط گفته بودند که افت ورزشکار المپیک طبیعی است. رویانیان در پیام خود به بنده دلگرمی داده و روحیه بسیار خوبی به من داد به طوری که وقتی ایمیل وی را خواندم تحت تاثیر قرار گرفته و خوشحال شدم که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نگاهی حرفه ای به کارم داشته و کارم را با وسواس پیگیری می کنند.
 
حدادی با اشاره به داربی 75 گفت: متاسفانه در راه بازگشت از سوئیس به تهران بودم و نتوانستم داربی را ببینم اما شنیده ام پرسپولیس موقعیت های خوبی برای گلزنی داشته است. حیف که پرسپولیس نتوانسته برنده داربی شود.
 
دارنده مدال نقره بازی المپیک 2012 لندن در پایان گفت: امیدوارم به عنوان ورزشکار پرسپولیس بتوانم در لیگ دوومیدانی باشگاه‌های کشور و آخرین مرحله لیگ جهانی الماس و دایموند لیگ که در بروکسل برگزار می شود، عملکرد خوبی داشته باشم.
کد خبر 1680202

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha