۱۶ فروردین ۱۳۸۴، ۱۹:۲۶

سردار قاليباف در استعفانامه خود آورده است:

وقت آن است تا خود را وقف خدمت به مردم در جايگاهي ديگر نمايم

وقت آن است تا خود را وقف خدمت به مردم در جايگاهي ديگر نمايم

محمدباقر قاليباف در متن استعفا نامه خود به فرماندهي معظم كل قوا اظهار داشت: وقت آن است كه با تكيه بر تجربه سال هاي دفاع از ارزش هاي ديني، شرافت ملي و تماميت و استقلال ميهن عزيزمان و نيز دوران سازندگي و آباداني و در نهايت، اصلاح و تحول آفريني در عرصه نظم اجتماعي، خود را وقف خدمت به مردم در جايگاهي ديگر نمايم.

به گزارش خبرگزاري "مهر"، متن استعفاي سردار خلبان محمد باقر قاليباف به اين شرح است : 

محضر مبارك مقام معظم رهبري و فرماندهي كل قوا
حضرت آيت الله خامنه اي «دامت بركاته»

سلام عليكم
حدود پنج سال از نهادن بار سنگين تأمين امنيت و آسايش عمومي بر دوش اينجانب مي گذرد. اينكه در زمان تصدي اين مسؤوليت خطير و در آن شرايط خاص، من و يكايك همكاران عزيزم تا چه اندازه توانسته ايم اين نهاد بزرگ را به اهداف و جايگاه بايسته آن نزديك كنيم، موضوعي است كه حضرتعالي و مردم شريف ايران بايد در مورد آن داوري فرمايند. اما مي توان گفت آنچه در توان داشته ايم فروتنانه به كار گرفته و كوشيده ايم تا با ناديده گرفتن همه كمبودها و نارسايي ها واستفاده از نخبگان و فرهيختگان كشور، پايه گذار حركتي نو در تكوين پليس كارآمد، مقتدر، محبوب، جامعه محور و برخوردار از دانش و فناوري نوين باشيم و خداي بزرگ را سپاسگزاريم كه همواره مورد حمايت و لطف مردم، رهبري، دولت و ساير نهادهاي حاكميت بوده ايم.

اكنون به نظر مي رسد وقت آن است كه با تكيه بر تجربه سال هاي دفاع از ارزش هاي ديني، شرافت ملي و تماميت و استقلال ميهن عزيزمان و نيز دوران سازندگي و آباداني و در نهايت، اصلاح و تحول آفريني در عرضه نظم اجتماعي، خود را وقف خدمت به مردم در جايگاهي ديگر نمايم. ناگفته پيداست كه در ادامه اين راه مقدس، خود را همچون گذشته نيازمند عنايات الهي، رهنمودهاي حضرتعالي و وفاداري به آرمان هاي امام راحل (ره) و شهيدان سرافراز مي دانم.

با همين انگيزه استدعا دارم تا در صورت صلاحديد و موافقت، مسئوليت پرافتخار فرماندهي نيروي انتظامي بر دوش عزيزي ديگر نهاده شود. والامر اليكم

 فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران
سرتيپ پاسدار خلبان محمدباقر قاليباف 
1384.1.14

کد خبر 169245

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha