۱۲ آذر ۱۳۹۱، ۱۴:۴۲

کریمی قدوسی در گفتگو با مهر:

انسان کامل از نظر احمدی‌نژاد مشایی است/ مشایی کاندیدای مطلوب دولت است

انسان کامل از نظر احمدی‌نژاد مشایی است/ مشایی کاندیدای مطلوب دولت است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به عزل و نصب های دیشب رئیس جمهور، کاندیدای مطلوب ریاست جمهوری را از نظر احمدی نژاد، مشایی خواند گفت: به نظر می رسد که تعبیر انسان کامل که احمدی نژاد در سخنرانی هایش به آن اشاره می کند مشایی است.

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص عزل و نصب های اخیر رئیس جمهور، با بیان اینکه برخی رفتارها، رفتار سیاسی هستند گفت: از متن حکم و نامه احمدی نژاد به مشایی این بر می آید که تعبیر انسان کامل که احمدی نژاد در سخنرانی هایش به آن اشاره می کند مشایی است.

وی با بیان اینکه ممکن است هر اتفاقی از سوی جریان انحرافی برنامه ریزی شود، گفت: ما معتقدیم در چارچوب مسائل سیاسی و اجتماعی جامعه به سمت ثبات و آرامش در حال حرکت است و در راهبرد برخی جریان ها ایجاد مسائل حاشیه ای و اصلی کردن مسائل فرعی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه به طور مشخص کاندیدای ریاست جمهوری از سوی مردم شناسایی می شود، گفت: کسانی که با گفتمان انقلاب و اسلام همراه و از فرصت های در اختیارشان سوء استفاده نکرده باشند ، از سوی مردم انتخاب خواهند شد.

کریمی قدوسی اظهار داشت: اگر در این فرصت دولت بخواهد از رانت خودش برای معرفی کاندیدا استفاده کند مردم آن را شناسایی خواهند کرد و دست رد به سینه این افراد می زنند.

وی با بیان اینکه کاندیدای مطلوب دولت و احمدی نژاد شخص مشایی است و آنها بارها این موضوع را مطرح کرده اند گفت: اما خواص و مردم نظر مثبتی روی آنها ندارند و قطعا دولت نمی تواند با ابزاری که در دست دارد در انتخابات آتی تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه من شورای نگهبان نیستیم، گفت: ولی احتمال می دهم مشایی در انتخابات رد صلاحیت شود.

کد خبر 1756358

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha