۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۰

نجفی با مهر مطرح کرد:

امکانات زیرساختی در مسکن مهر ازنا وجود ندارد/ لزوم تجدید نظر در طرح جامع شهری

امکانات زیرساختی در مسکن مهر ازنا وجود ندارد/ لزوم تجدید نظر در طرح جامع شهری

ازنا - خبرگزاری مهر: عضو شورای اسلامی شهر ازنا با اشاره به مشکلات زیرساختی ناشی از حاشیه نشینی در مسکن مهر ازنا خواستار تجدید نظر در طرح جامع توسعه و عمران شهری شد.

غلامرضا نجفی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مکان یابی نامناسب مسکن مهر شهرستان ازنا اظهار داشت: متاسفانه در آن زمان اعتراضی نسبت به مکان یابی اشتباه این طرح انجام نشد که امروز مشکلات فراوانی را برای ساکنان آن به وجود آورده است.

وی با اشاره به بازدیدهای اعضای شورای اسلامی شهر ازنا از فازهای 1 و 2 مسکن مهر بیان داشت: وضعیت اسفباری از نظر زیست محیطی و اجتماعی در انتظار ساکنین این واحدها است که نیازمند اقدامات جدی برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از حاشیه نشینی ساکنان مسکن مهر است.

عضو شورای اسلامی شهر ازنا با بیان اینکه مسکن نیازی است که علاوه بر مکان فیزیکی مجموعه محیط مسکونی را در بر می گیرد که شامل خدمات و زیر ساخت های آموزشی، بهداشتی و تفریحی است یادآور شد: متاسفانه هیچ یک از این زیر ساخت ها در مسکن مهر شهرستان ازنا وجود ندارد.

وی با بیان اینکه محرومیت از خدمات و تاسیسات زیر ساختی منشا مشکلات و معضلاتی است که جبران آن ها بعضا ناشدنی یا مستلزم هزینه زیادی است خواستار چاره اندیشی برای رفع این مشکلات شد.

نجفی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه طرح جامع فعلی شهر ازنا پیش از ساخت مسکن مهر و الحاق شهرک المهدی به شهر تدوین شده است بر لزوم تجدید نظر در این طرح جامع تاکید کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع نیاز است شهرک المهدی، شهرک شهید فریدونی و مسکن مهر نیز در طرح جامع توسعه و عمران شهر ازنا قرار بگیرند و مسئولین ذیربط مدیریت شهری ازنا را برای خدمت رسانی به مردم این مناطق با مساعدت های مالی یاری کنند.

کد خبر 2329534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha