ششمین دوره مسابقه قرآنی «رازهای آسمانی» برگزار می‌شود

ششمین دوره مسابقه رازهای آسمانی در قالب ۳۰ مسابقه از ۳۰ جزء قرآن کریم برای نمازگزاران مساجد محوری شهر تهران و کارکنان مدیریت شهری در طول ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق، ملوک سیدآبادی رییس فرهنگسرای اخلاق و دبیر اجرایی مسابقه «رازهای آسمانی» با اعلام این خبر، با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان، زمینه فعالیت های دینی بسیار فراهم و مهیاتر از سایر ماه هاست گفت: ششمین دوره مسابقه قرآنی «رازهای آسمانی» با محوریت مضامین و مفاهیم انسان‌ساز قرآن کریم و با رویکرد اخلاقی، تربیتی و اجتماعی تدوین شده و در قالب مجموعه ای برای کارکنان مدیریت شهری و خانواده‌های آن‌ها و همچنین نمازگزاران شهر تهران برگزار می‌شود.

سید آبادی در تشریح این مسابقه برای کارکنان مدیریت شهری افزود: در ایام ماه مبارک رمضان، هر روز از یک جزء قرآن کریم ۴ سوال توسط کارشناسان قرآنی استخراج شده و کارکنان مدیریت شهری در معاونت ها، سازمان ها، شهرداری های مناطق و شرکت های وابسته به شهرداری تهران و خانواده هایشان می توانند با ارسال گزینه صحیح سوالات روزانه که شامل ۴ عدد است از اذان صبح تا ساعت ۲۴ هر روز از طریق سامانه پیام کوتاه ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۴ در مسابقه شرکت کنند.

وی ادامه داد: دبیرخانه مسابقه جواب گزینه صحیح سوالات هر روز را، روز بعد ساعت ۱۰ صبح برای مخاطبانی که در مسابقه شرکت کرده‌اند از طریق پیام کوتاه ارسال می‌کند.

دبیر اجرایی مسابقه «رازهای آسمانی» افزود: امسال برای دومین سال پیاپی، مسابقه «رازهای آسمانی» برای نمازگزاران مساجد شهر تهران نیز برگزار می شود و پوستر مسابقه روزانه در مساجد محوری شهر تهران نصب و نمازگزاران با ارسال گزینه صحیح سوالات به سامانه ۲۰۰۰۱۸۳۷۳۸ در مسابقه شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: در طول ماه مبارک رمضان، هر روز به قید قرعه به ۲۰ نفر از مخاطبان مدیریت شهری و همچنین ۲۰ نفر از شرکت کنندگان نمازگزاران مساجد  که جواب صحیح داده باشند، کارت هدیه اهداء می شود و اسامی آن ها در پورتال  akhlagh.farhangsara.ir و  www.fhnews.ir اعلام می‌شود.

دبیر اجرایی مسابقه «رازهای آسمانی» همچنین گفت : ۶۰ نفر از کارکنان مدیریت شهری و خانواده هایشان که بیش از ۲۰ روز در مسابقه روزانه «رازهای آسمانی» شرکت کرده و برنده نشده باشند در پایان ماه مبارک به قید قرعه انتخاب و کارت هدیه ای معادل ربع سکه بهار آزادی اهداء می شود.

سیدآبادی اظهار امیدواری کرد، برگزاری مسابقه «رازهای آسمانی» موجب انس بیشتر با آیات نورانی کلام وحی و فرصت استفاده از برکت و مغفرت این ماه شریف نصیب نمازگزاران مساجد و مجموعه خدوم مدیریت شهری شود.

کد خبر 3990739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =