صندوق بازنشستگی فرصت آزمون و خطا ندارد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برنامه‌های این صندوق به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و با هماهنگی کانون های بازنشستگی تدوین می شود و این صندوق دیگر فرصتی برای آزمون و خطا ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمشید تقی زاده در نشست مشترک با کانون های بازنشستگی آموزش و پرورش و با حضور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه سعی بر این است که تمامی برنامه ها هدفمند باشند، گفت: موفقیت، استراتژی و برنامه می خواهد و تلاش خواهیم کرد برنامه هایمان را به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و با هماهنگی کانون های بازنشستگی تدوین کنیم، به خصوص اینکه فرصت برای آزمون و خطا نداریم.

 وی با بیان اینکه اعتقاد من این است که بحران مدیریت را تحویل می گیرم و با کمک شما مدیریت بحران را تحویل خواهم داد، اظهار داشت: تلاش ما این است که نقش صندوق در حوزه اقتصادی به نفع بازنشستگان باشد. متاسفانه بخش عمده ای از شرکت ها بابت رد دیون دولت به صندوق و بازنشستگان واگذار شده است.

 تقی زاده، عدم کارآمدی برخی از مدیران شرکت ها را باعث زیان دهی آن ها عنوان کرد و افزود: شرکتی که به زیان‏دهی رسیده است چرا باید مدیر آن حفظ شود؟

 وی با تاکید بر اینکه می خواهیم صندوقی را طراحی کنیم که بازنشسته ها در منزل شان با نشاط حضور داشته باشند، گفت: امنیت فکر و نشاط بازنشستگان به ویژه بازنشستگان ارجمند آموزش و پرورش جزو برنامه ها و خواسته های مدیریت جدید صندوق است.

 مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه مدیریت سخت افزاری و نرم افزاری را به مدیریت مغزافزاری تغییر خواهیم داد، اظهار داشت: روسای چندین کمیسیون در مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کردند که در اتاق فکر صندوق بازنشستگی کشوری حضور داشته باشند. باید دربالاترین سطح تصمیم گیری صندوق بازنشستگی کشوری، حتما نماینده بازنشستگان از جمله بازنشستگان آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین دستگاه مشترک صندوق حضور داشته باشد.

کد خبر 4208760

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 11 =