تعامل دانشگاه و رسانه توسعه گلستان را به دنبال خواهد داشت

گرگان- رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: تعامل دانشگاه و رسانه، توسعه استان را به دنبال خواهد داشت و این مهم فقط با اطلاع رسانی دقیق در این حوزه امکان پذیر است.

علی نجفی نژاد در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: حضور همزمان رسانه در کنار مدیران اجرائی استان و از جمله دانشگاه ها به عنوان پرورش دهنده نیروهای تخصصی در رشته های مختلف، نقش مهمی در توسعه استان از جمله اشتغال زایی داشته باشد.

وی افزود: امروز دانشگاه های استان از سیستم تدریس های سنتی به سمت تدریس های مدرن تر روی آورده اند و ایجاد رشته های جدید در کنار ایجاد دانشگاه های نسل سوم به عنوان دانشگاه های کارآفرین نشانگر ارتقاء سطح کیفی آموزش دانشگاهی در گلستان از جمله دانشگاه منابع طبیعی است.

نجفی نژاد گفت: امسال آمار ورودی های رشته دکترا در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی نسبت به سال های گذشته کاهش یافته و دلیل این کاهش ارتقاء کیفیت رشته های دکترا و افزایش سطح علمی دانشجویان این رشته است.

به گفته رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، رسانه ها به عنوان پرورش دهنده افکار عمومی مسیر تربیت ورود داشنجویان خلاق تر را برای سال های آینده فراهم می کنند.

کد خبر 4369436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =