آرایش امروز ما مناسب با آرایش جنگ اقتصادی و روانی نیست

اسلامشهر- سرپرست استانداری تهران گفت: آرایش امروز ما مناسب با آرایش جنگ اقتصادی و روانی نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله حسن بیگی پیش از ظهر دوشنبه در همایش آموزشی بخشداران استان تهران طی سخنانی گفت: جایگاه بخشدار، جایگاهی سیاسی و حاکمیتی است و مسئولیت های متعددی در بخش ها دارد و به عنوان نماینده حاکمیت باید کاری کند، که روز به روز بر امید مردم افزوده شده و وحدت و انسجام ملی تقویت شود، البته در کنار این موارد کارهای عمرانی هست، اما آن چه مهم است، اهداف کلان است.

حسن بیگی تاکید کرد: بخشدار می بایست کجری سیاست های حاکمیت و مسلط بر این سیاست ها باشد، که اگر تسلط بر این سیاست ها وجود نداشته باشد، قادر به اجرای آن ها نیست.

وی با اشاره به جنگ روانی و اقتصادی علیه کشور ما گفت: امروز جنگ روانی علیه کشور ما از جنگ اقتصادی سخت تر است، چرا که در جنگ روانی طوری صحنه سازی می کنند، که عن قریب کار جمهوری اسلامی تمام است، شعار اصلی رییس جمهور مبنی بر امید و امیدآفرینی را هدف گرفته اند و به صراحت اعلام کردند، نمی گذارند، مردم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را ببینند.

سرپرست استانداری تهران اضافه کرد: از طرفی جنگ اقتصادی را در پیش داریم و باید آرایش جنگ اقتصادی را داشته باشیم، اثرات جنگ اقتصادی بیش تر از جنگ نظامی است، در حال حاضر متاسفانه ما ارایش جنگی در مورد مسائل اقتصادی نداریم، باید زندگی ما، برنامه ریزی ما و حرکات ما متناسب با جنگ اقتصادی و متناسب با این دوران باشد.

وی گفت: دشمن برای ما خواب هایی می بیند، که مردم را ناراضی کرده و بدون هزینه به اهداف خود برسد.

حسن بیگی ادامه داد: متاسفانه علاوه بر این که آرایش جنگ اقتصادی نداریم، می بینیم، دشمن در حال تفرقه افکنی است و بین همه اقشار اختلاف می اندازند و وحدت و اتحاد ملی را هدف گرفتند، اما ما نباید در این دام افتاده و وارد کارهای فرعی و حاشیه ها شویم، برخی در داخل خواسته یا ناخواسته این اهداف دشمنان را دنبال می کنند.

وی گفت: امروز به دلیل برخی موانع کارهای اصلی را رها کرده و به جزئیات پرداختیم، ما باید یارانه بدهیم، اما به مستحقان و افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند، دولت در سال گذشته دریافتی این افراد را ۳ برابر کرد، اما لزوم پرداخت یارانه به کسی که نیاز ندارد، وجود ندارد.

نماینده عالی دولت در استان تهران گفت: نباید در سمت ها و پست های مدیریتی از افراد واجد شرایط و نالایق استفاده کنیم، باید دیدگاه یک مدیر، دیدگاهی توسعه ای باشد.

کد خبر 4481153

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =