تکمیل هتلینگ ۶۵ درصد بیمارستان‌های تامین اجتماعی

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی، از تکمیل هتلینگ ۶۵ درصد بیمارستان های تامین اجتماعی خبر داد و گفت: برنامه ریزی برای بازسازی ۱۷ بیمارستان کوچک انجام شده است.

مهدی درخشان، در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، در مورد اجرای طرح هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی، افزود: این طرح در حال حاضر در تمامی بیمارستان های تحت پوشش این سازمان در حال اجراست.

وی گفت: هتلینگ در ۶۵ درصد بیمارستان های تامین اجتماعی انجام شده و در مابقی بیمارستان ها نیز در حال انجام است و تا پایان سال امیدواریم در تمامی مراکز درمانی تامین اجتماعی به اتمام برسد.

درخشان با اشاره به اینکه ارتقای هتلینگ مراکز درمانی به منظور بهبود خدمات رسانی و رضایتمندی بیمه شدگان انجام می‌شود، اظهار داشت: اجرای این طرح باعث ارتقای بهره وری و ارائه خدمات با کیفیت در مرکز مراکز درمانی خواهد شد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از بازسازی بیمارستان های کوچک یا ۳۲ تخته قدیم خبر داد و گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما این است که بیمارستان‌های کوچک را که در قدیم ۳۲ تخته نامیده می شدند بازسازی و بهسازی کنیم که تعدادی از آنها دچار مشکل بودند.

درخشان ادامه داد: در این خصوص اقدامات لازم در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه ۱۷ بیمارستان نیاز به بازسازی دارند، گفت: برای بازسازی بیمارستان ها برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و یک بخشی از کار در سال جاری انجام شده و بخشی دیگر نیز در سال ۹۸ دنبال خواهد شد.

درخشان افزود: ساماندهی مراکز اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی نیز از دیگر اقداماتی است که انجام می شود چرا که بررسی‌های به عمل آمده نشان می‌دهد که برخی از این مراکز اورژانس وضعیت مناسبی ندارد به همین دلیل رسیدگی به وضعیت آنها را شروع کردیم و در سال آینده نیز ادامه خواهیم داد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی، در مورد واریز مجدد ۹ بیست و هفتم سهم درمان به حساب تامین اجتماعی، گفت: این اعتبار به حساب سازمان واریز شود و یا اینکه در جای دیگری ذخیره شود ربطی به ارائه خدمات ندارد بلکه محل تجمع آن متفاوت خواهد بود.  

وی تاکید کرد: نه بیست و هفتم برای خود سازمان است و در راستای ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان هزینه می‌شود چه اینکه در خزانه باشد و یا اینکه دست خود سازمان باشد فرقی ندارد.

کد خبر 4533961

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =