ضربه زدن به ایران هدف جنگ ترکیبی است

مرزن آباد - استاد دانشگاه امام حسین (ع) با اشاره به اعمال جنگ ترکیبی علیه ایران گفت: هدف آمریکا ازپای درآوردن و ضربه زدن به ایران در این جنگ است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار رضا سراج استاد دانشگاه امام حسین (ع) پیش ازظهر پنجشنبه در مراسم یادواره ۱۳۵ شهید مرزن آباد با بیان اینکه جنگ ترکیبی نسل پنجم جنگ ها است گفت: آمریکا در پی آن است که با جنگ ترکیبی ایران را از پای درآورد.

وی اظهار داشت: در جنگ ترکیبی آمریکا بنا دارد که تمام عرصه ها از جمله سیاسی، اقتصادی، سایبری، اطلاعاتی را به جنگ تبدیل کند و در جنگ ترکیبی، هشت جنگ وجود دارد که با یکدیگر مرتبط است.

وی عنوان کرد: جنگ ترکیبی آخرین و جدیدترین شیوه جنگی است که آمریکایی ها علیه ایران آغاز کرده است و نقطه آغاز این جنگ ها از سال ۸۴ بوده است.

استاد دانشگاه امام حسین (ع) ادامه داد: اولین گام در جنگ ترکیبی، اقتصادی بود و آمریکا سعی کرد که پرونده ایران را به شورای امنیت ببرند و این شروع جنگ ترکیبی بوده است.

سردار سراج با اظهار اینکه آمریکا ایران را به عنوان خطر برای جامعه جهانی معرفی کرده است گفت: جنگ ترکیبی مربوط به امروز نیست و از سال ۸۴ به بعد اعمال شده است.

وی یادآور شد: در برجام آمریکا سعی کرد تا جنگ را در حوزه دیپلماتیک، اقتصادی سوق دهد و خیانت بزرگ فتنه گران سبب شد تا مجدداً اجماع علیه ایران را تحکیم کنند و ۱۹ تحریم را اعمال کنند.

وی با اظهار اینکه بازیگران اصلی اعمال جدید تحریم های آمریکا علیه ایران، فتنه گران بوده است گفت: هدف جنگ ترکیبی این است که روی جامعه تاثیر گذارد و جامعه دچار بی تفاوتی در شناخت و هویت شود و روی ذهنیت های جامعه نقش دارد.

کد خبر 4652406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =