۸ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۲

در گفتگو با مهر عنوان شد:

واکنش سرپرست تیم ملی به نرفتن تیم به بلغارستان به خاطر پاداش!

واکنش سرپرست تیم ملی به نرفتن تیم به بلغارستان به خاطر پاداش!

سرپرست تیم ملی والیبال با رد اینکه عدم پرداخت پاداش‌ها دلیل لغو سفر به بلغارستان نیست گفت: بازیکنان المپیک را با چیزی معامله نمی کنند.

سرپرست تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دلیل لغو سفر ملی پوشان به اردوی تدارکاتی بلغارستان گفت: کولاکوویچ معتقد است که بازیکنان باید تمرین کنند و به تمرین نیاز دارند. به دلیل سفرهای زیاد، ملی پوشان خسته شده اند و دلیل دیگر نیز آسیب دیدگی های جزئی است که بازیکنان برای رفع آن نیاز به ریکاوری دارند. ممکن است در صورت فشار زیاد، این آسیب ها مشکل ساز شود به همین دلیل باید محتاط تر پیش برویم.

امیر خوش خبر در ادامه گفت: از طرف دیگر نیز در بحث مقدمات سفر برای گرفتن ویزا وجود داشت چرا که یلی و حضرت پور کمی دیرتر به تیم ملحق شدند و ما باید تیم را ناقص به بلغارستان اعزام می کردیم، به همین دلیل صلاح دیدیم در ایران بمانیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا عدم پرداخت پاداش های لیگ جهانی دلیل لغو سفر و اعتراض بازیکنان است؟ گفت: خیر. تنها چیزی که مطرح نیست همین موضوع می باشد. بازیکنان عزمی جدی برای حضور در المپیک دارند و آنقدر برای بازی های المپیک انگیزه دارند که آن را با هیچ چیز معامله نمی کنند.

خوش خبر در پاسخ به این سؤال که آیا پیگیر پاداش لیگ جهانی هستید یا خیر؟ گفت: افشین داوری از تیرماه پیگیر این موضوع بوده و نامه نگاری های لازم را انجام داده و بسیار جدی پیگیر این موضوع است تا بتواند طلب بازیکنان از سال ۲۰۱۳ که باقی مانده است را دریافت کند.

سرپرست تیم ملی والیبال تأکید کرد: البته این پاداش نیست، بلکه حق بازیکنان است که در کل دنیا وجود دارد. آنها به خاطر مسابقات لیگ جهانی این پول را دریافت می کنند و فدراسیون جهانی آن را به فدراسیون ارائه می‌کند تا به بازیکنان تعلق گیرد.

وی درباره میزان آسیب دیدگی بازیکنان نیز گفت: آسیب دیدگی ها جدی نیست. امیر غفور کمی از ناحیه پاشنه پا دچار مشکل است. امیدوار هستیم تا هفته آینده به بهبودی برسد.

کد خبر 4680301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha