ارائه ۳۰۰ محصول دانشگاه آزاد در نمایشگاه فناوری‌های نانو

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه ۳۰۰ محصول نانوفناوری این دانشگاه در دوازدهمین نمایشگاه فناوری های نانو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، بابک نگاهداری امروز در حاشیه امضای تفاهم نامه با شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، اظهارداشت: یکی از حوزه های اصلی که این دانشگاه در آن قابلیت های بالایی دارد و در دوره جدید تمرکز مدیریتی بیشتری پیدا کرده، شبکه آزمایشگاهی است. بنابراین اتصال شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به مجموعه شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتفاق فرخنده‌ای است.

وی افزود: تعامل و همکاری با شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طی دو سال گذشته پیگیری شد و امروز هم برای اینکه ابعاد جدیدی از این همکاری را با قوت بیشتری نسبت به گذشته پیش ببریم، یک تفاهم نامه با فعالیت های جدید و متناسب با شرایط جدید امضا شد.

نگاهداری با بیان اینکه تلاش داریم تمامی مراکز آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی را به شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وصل کنیم، اظهار داشت: تحقق این امر نیاز به تسریع در روند دارد.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی موفقیت ها و دستاوردهای خوبی در حوزه نانو داشته و اکنون با ارائه ۳۰۰ محصول نانو که ۵۰ محصول آن به مرحله بازار و فروش رسیده، در دوازدهمین نمایشگاه فناوری های نانو حضور یافته است.

وی تاکید کرد: این حضور فرصت خوبی بود که در خلال برگزاری نمایشگاه نانو بتوانیم تفاهم‌نامه همکاری امضا کنیم و تمرکز بیشتری به اتصال این دو شبکه اجتماعی داشته باشیم.

رشد ۶۰ درصدی محصولات نانو ارائه شده در دوازدهمین نمایشگاه

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: محصولات نانوی ارائه شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی در دوازدهمین نمایشگاه فناوری های نانو بیش از ۶۰ درصد رشد داشته است. این موضوع نشان می دهد محققان و مراکز تحقیقاتی نانو فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در این حوزه تمرکز و سرمایه‌گذاری ویژه‌ای انجام داده است.

کد خبر 4744414

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 6 =