۸ هزار روستایی در فیروزکوه تحت پوشش بیمه سلامت هستند

فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه گفت: بیش از ۱۲هزار بیمه شده تحت پوشش بیمه سلامت در شهرستان وجود داردکه بالغ بر ۸ هزار نفر از این بیمه شدگان روستایی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی جمارانی در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار با رئیس بیمه سلامت شهرستان های شرق استان تهران گفت: حوزه سلامت از اولویت های کاری دولت تدبیر و امیدبوده و اقدام خوبی در این خصوص انجام شده است.

فرماندار فیروزکوه افزود: توزیع امکانات درمانی به صورت عادلانه به خصوص در روستاها مورد توجه جدی قرار گرفته است و در همین راستا با سیاست گذاری های انجام شده در حوزه سلامت روستاییان از طریق بیمه سلامت تحت پوشش درمانی قرار گرفتند.

وی افزود:در شهرستان فیروزکوه اقدامات خوبی در حوزه سلامت روستایی انجام شد که شاید مهمترین آن احداث ۵ خانه بهداشت در سال جاری بود و بیش از ۱۲هزار بیمه شده تحت پوشش بیمه سلامت در شهرستان وجود داردکه بالغ بر ۸ هزار نفر از این بیمه شدگان روستایی می باشند.

جمارانی تصریح کرد: مسئله درمان یکی از حقوق مردم است که به عهده دولت و حکومت است و یکی از وظایف اصلی دولت توجه به حوزه سلامت می باشد و موفقیت های حاصل شده در حوزه سلامت و معرفی آن در جامعه اعتماد سازی عموم را بیش از گذشته افزایش می دهد، که در این راستا انعکاس فعالیت های دولت در حوزه سلامت در بخش های گوناگون به مردم ضروری است.

کد خبر 4755616

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =