توسعه زیرساختهای ورزشی در اولویت کاری  شهرداری گلستان قرار دارد

بهارستان- سرپرست شهرداری گلستان گفت: توسعه زیرساختهای ورزشی در اولویت کاری شهرداری گلستان قرار دارد.

بهلول فرزین در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرح وظایف شهرداری و اولویت های این سازمان اظهار داشت: در گذشته وظایف شهرداری ها در ‌حد جمع‌آوری زباله و رسیدگی به فضای سبز و مبلمان شهری تصور می شد و برخی اقدامات دیگر که توسط این نهاد انجام می پذیرفت از نگاه اکثر شهروندان ‌دور می‌ماند اما در سال‌های اخیر شهرداری‌ها یکی از متولیان اصلی ترویج و توسعه ورزش همگانی هستند.

وی گفت: شهرداری گلستان برای نشاط و شادابی جامعه و ترویج ورزش، اقدامات مهم و تاثیرگذاری از جمله احداث و تکمیل سالن های ورزشی چندمنظوره و تخصصی را در دستور کار قرار داده است.

سرپرست شهرداری گلستان با بیان مطلب فوق خاطرنشان ساخت: رسیدگی به امور و مسائل ورزشی شهر یکی از وظایف تعریف‌شده برای تمامی شهرداری‌ها است، چراکه یک شهر زمانی می‌تواند رشد و توسعه پیدا کند که توجه به سلامت جسمانی و روانی مردم و شهروندان به‌عنوان ساکنین آن شهر نیز مدنظر قرار گیرد.

فرزین با اشاره به هدف‌گذاری‌های انجام‌شده توسط شهرداری گلستان برای ترغیب هرچه بیشتر شهروندان به امر ورزش تصرح کرد: توسعه ورزش‌های همگانی و افزایش زیرساخت‌های ورزشی دو اولویت مهم ما در این زمینه است تا همه آحاد مردم و شهروندان بتوانند از امکانات و سالن‌های ورزشی به نحو مطلوب و شایسته استفاده کنند.

وی تکمیل سالن ورزشی شهرک امام حسین (ع) در حاشیه رودخانه شادچای، احداث خانه تخصصی کشتی، تکمیل سالن ورزشهای باستانی و پهلوانی (زورخانه) و بهره برداری از مجموعه ورزشی و استخر قلعه میر را از جمله پروژه های ورزشی مدیریت شهری گلستان در راستای توسعه زیرساختهای ورزشی برشمرد که در سال جاری در اختیار عموم شهروندان قرار خواهد گرفت.

کد خبر 4757885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =