۹ دی پایان خیال‌پردازی اتاق‌های توطئه خارج و داخل کشور بود

جبهه جهادگران ایران اسلامی به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی در بیانیه‌ای اعلام کرد: ۹ دی پایان خیال‌پردازی اتاق‌های توطئه خارج و داخل کشور بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، جبهه جهادگران ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی تاکید کرد: مردم ولایت‌مدار کشورمان در یوم الله ۹ دی به خیال‌پردازی اتاق‌های توطئه خارج و داخل کشور پایان داده و اعلام کردند اعتقاد به اصل ولایت فقیه و حفظ نظام در لایه‌های فکری قاطبه ملت به یک واقعیت انکار ناپذیر تبدیل شده و هیچ راه نفوذی برای خناسان و فرصت طلب وجود ندارد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

ما همه با هم هستیم؛ راه نفوذ را بستیم

تجلی وحدت، اراده و ایمان مردم آگاه و بیدار ایران در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸، دستاوردی عظیم و تجربه ای شیرین برای دوست داران نظام و سیلی محکمی بر پیکره اردوگاه مکر و حیله و گرگان روباه صفت منافق بود که در خیال باطل خود براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را طراحی کرده بودند.

در روز نهم دی ماه بلوغ دینی، فکری، سیاسی و اجتماعی ملت ایران به اوج خود رسید. مردم هوشیار ایران عمق فتنه را شناخته و با بصیرت حسینی، مسلح به باور ولایت مداری، طومار فتنه چندلایه دشمن را در هم پیچید.

جوانان هوشمند و عزت مدار با حضور میلیونی خود در سراسر ایران اسلامی به همه خیال‌پردازی اتاق‌های توطئه خارج و داخل کشور اعلام کردند که اعتقاد به اصل ولایت فقیه و حفظ نظام در لایه های فکری قاطبه ملت ایران به یک واقعیت انکار ناپذیر تبدیل شده و هیچ راه نفوذی برای خناسان و فرصت طلب وجود ندارد.

جهادگران ایران اسلامی با اعتقاد به حضور میدانی قدرتمند همه اقشار در راهپیمایی روز نهم دی از کلیه کسانی که به نماد چفیه تعلق خاطر دارند؛ به پرچم جمهوری اسلامی ایران عشق می‌ورزند و پیرو قرآن کریم هستند دعوت می‌کند در راهپیمایی عظیم، پرشکوه و عزت مدار روز دوشنبه شرکت نمایند.

و با شعار _ لبیک یا خامنه ای؛

ما همه با هم هستیم؛ راه نفوذ بستیم؛

بار دیگر وحدت، همبستگی و بصیرت ملت ایران را به دشمنان و بدخواهان این ملت آگاه اعلام نمایند.

کد خبر 4810066

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha