آخرین جزئیات از نتایج ماراتن مجلس یازدهم در آذربایجان غربی

ارومیه - همزمان با پایان رای گیری و شمارش آرا در حوزه های انتخابیه آذربایجان غربی نتایج رسمی بسیاری از حوزه ها اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز جمعه سوم اسفندماه در ۱۰ حوزه انتخابیه آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور مردم برگزار شد.

با اتمام رأی گیری بلافاصله شمارش آرا آغاز و کانال و سایت‌های خبری استان نیز آمارهای رسمی و غیررسمی را زودتر از منابع رسمی اعلام کردند.

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۲۳ و ۹ دقیقه شنبه سوم اسفند ماه است.

مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب راهی مجلس شد

بر اساس اطلاعیه رسمی فرمانداری میاندوآب مهدی عیسی زاده با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه این شهرستان راهی مجلس شورای اسلامی شد.

در اطلاعیه رسمی فرمانداری میاندوآب آمده است مهدی عیسی زاده با کسب ۴۳ هزار و ۱۶ رأی توانست با کسب بیشترین آرا از حوزه انتخابیه میاندوآب به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

در این حوزه انتخابیه جمع آرا مأخوذه ۱۰۰ هزار و ۳۲۳ رأی بود که به ترتیب مهدی عیسی زاده با ۴۳ هزار و ۱۶ رأی، علی احمدی با ۳۶ هزار و ۹۷۶ رأی و معصومه خلیل زاده با ۶۷ هزار و ۷۵۳ رأی بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند.

حوزه انتخابیه میاندوآب یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

یعقوب رضازاده منتخب مردم سلماس در مجلس یازدهم شورای اسلامی شد

یعقوب رضا زاده بر اساس اطلاعیه رسمی فرمانداری سلماس با کسب ۲۴ هزار و ۷۶۷ رأی از این حوزه انتخابیه به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه یافت.

بر اساس اطلاعیه فرمانداری سلماس جمع آرا مأخوذه در این حوزه ۷۶ هزار و ۷۱۹ رأی بود که به ترتیب یعقوب رضا زاده با ۲۴ هزار و ۷۶۷ رأی، جعفر نوری با ۱۲ هزار و ۶۲۱ رأی و محسن مافی با یک هزار و ۳۲ رأی بیشترین آرا را کسب کردند.

حوزه انتخابیه سلماس یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

انور حبیب زاده نماینده منتخب مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی شد

بر اساس آمار غیررسمی انور حبیب زاده از حوزه انتخابیه بوکان توانست با کسب بیشترین آرا از این حوزه انتخابیه راهی مجلس شورای اسلامی شود.

انور حبیب زاده با ۲۶ هزار و ۹۸۵ رأی از مجموع ۵۲ هزار و ۷۰۰ رأی مأخوذه در این حوزه انتخابیه به مجلس یازدهم راه یافته است.

حوزه انتخابیه بوکان یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

محمد علیپور از حوزه انتخابیه ماکو، شوط، پلدشت و چالدران به مجلس یازدهم راه یافت

بر اساس اعلام نتیجه نهایی محمدعلیپور با کسب ۲۰ هزار و ۱۳۰ رأی توانست از نماینده منتخب حوزه انتخابیه شهرستانهای ماکو، شوط، پلدشت و چالدران شود.

حوزه انتخابیه ماکو، شوط، پلدشت و چالدران یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

عادل نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس یازدهم شورای اسلامی شد

بر اساس اعلام نتایج رسمی عادل نجف زاده با کسب بیشترین آرا توانست تقی کبیری نماینده فعلی مردم خوی در مجلس شورای اسلامی را پست سر گذاشته و به عنوان نماینده مردم این شهرستان راهی مجلس شود.

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

ذاکر، حضرت پور و جلال زاده ۹ منتخبان ارومیه در مجلس یازدهم شدند

با قطعی‌شدن نتایج انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه ارومیه از مجموع ۳۴۴ هزار و ۸۸۶ رأی اخذ شده، «سیدسلمان ذاکر»، «روح‌الله حضرت‌پور» و «وحید جلال‌زاده» به عنوان منتخبان مردم ارومیه راهی بهارستان شدند.

ارومیه سه کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

جلال محمود زاده از حوزه انتخابیه مهاباد راهی مجلس شد

پس از شمارش آرا و قطعی شدن نتایج حوزه انتخابیه مهاباد جلال محمودزاده با تعداد رأی صحیح ۵۰۰۵۴ تعداد از مجموع رأی ۱۹۳۰۴ راهی بهارستان شد.

علی زنجانی از حوزه انتخابیه نقده، اشنویه به مجلس یازدهم راه یافت

در حوزه انتخابیه نقده، اشنویه علی زنجانی حسنلوئی از مجموع ۱۲۸۷۳۱ رأی صحیح با ۷۸۶۷۳ تعداد رأی راهی مجلس یازدهم شد.

حوزه انتخابیه نقده و اشنویه یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

کمال حسین پور نماینده منتخب سردشت و پیرانشهر شد

در حوزه انتخابیه پیرانشهر، سردشت کمال حسین پور از مجموع ۶۶۷۲۷ رأی صحیح با تعداد ۳۵۶۹۷ رأی توانست با کسب بیشترین رأی راهی مجلس یازدهم شود.

حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر یک کرسی در مجلس دارد.

۱۲ نفر از این استان راهی مجلس یازدهم می‌شوند که از این تعداد سه نفر سهم ارومیه و یک نفر سهم هرکدام از حوزه‌های انتخابیه ۹ گانه دیگر شامل «سلماس»، «خوی و چایپاره»، «ماکو، شوط، پلدشت و چالدران»، «مهاباد»، «بوکان»، «میاندوآب»، «نقده و اشنویه»، «شاهین‌دژ و تکاب» و «پیرانشهر و سردشت» است.

۱۳۷ نفر در آذربایجان‌غربی برای رسیدن به ۱۲ کرسی مجلس یازدهم با هم رقابت کردند.

کد خبر 4859554

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 11 =