فلسفه حکومت در سیستم تفکر غرب غلبه بر ملت است/سپاه خار چشم دشمن

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه فلسفه حکومت در سیستم تفکر غرب غلبه بر ملت است، گفت: نیروهای هوا و سپاه خار چشم دشمن بوده و ضرب شست شان، دشمن را زمین گیر کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبادی صبح پنج شنبه در جمع کارکنان نیروهای هوا و فضای سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: امروز تمام آزادگانی که به انسانیت فکر می‌کنند می‌دانند انقلاب برای نجات بشر است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن اظهار کرد: انسان‌ها در نفع و ضرر واقعی یکدیگر مشترک بوده چراکه امت واحده هستند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه خداوند پیامبران را برای حفظ امت واحده فرستاده است، گفت: پیغمبران برای بشارت و هشدار آمدند تا بگویند که اگر از چهارچوب انسانیت خارج شوید، شیطان می‌شوید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: در حالت معنویت دروغ، تزویر و جنگ نیست و تنها رسیدن به کمال مد نظر است‌.

وی اظهار کرد: تمام جنگ‌ها، ویرانی‌ها، ظلم‌ها بر اساس این است که انسان از چهارچوب انسانیت خارج شده بنابراین جهاد نوعی دفاع بوده تا جنگ را از میدان بردارد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن پیرامون جهاد بیان کرد: قرآن می‌گوید بجنگید تا منبع فتنه و فساد را از بین ببرید و غده‌های فساد فکر مادی و شهوانی را درآورید تا بشر سالم شود.

آیت الله عبادی با بیان اینکه جهاد انبیا با جنگ حیوانی بشر در شرایط کنونی تفاوت دارد، افزود: انبیا برای برداشتن کفر و دفاع از مستضعفین تلاش داشته اند اما کار دنیاپرستان، شهوت پرستان، زورگویان و مسرفین غلبه بر ملت‌ها است.

شعارهای غرب مبنی بر حقوق بشر حیله است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه فلسفه حکومت در سیستم تفکر غرب غلبه بر ملت است، اظهار کرد: اندیشه غرب می‌گوید انسان‌ها عده‌ای از حیوان بوده که باید آن‌ها را زیر سلطه ببریم.

وی با بیان اینکه تمام شعارهای غرب مبنی بر حقوق بشر مکر و حیله است، افزود: استکبار تاکنون قتل زیادی داشته و فساد زیادی انجام داده اند.

آیت الله عبادی بیان کرد: مردم فرانسه بیش از ۶۷ هفته شده که شنبه‌ها برای دریافت یک پاسخ به خیابان می‌روند اما شکنجه می‌شوند و اینگونه رفتارها را آزادی می‌دانند.

وی با بیان اینکه غربی‌ها توهین به پیامبران را آزادی بیان و قلم می‌دانند، گفت: اندیشه غرب می‌گوید اگر سلطه به سرمایه دارها برسد، چنان بند را می کشند که بعد از آن هیج وقت تاریخ تغییر نمی‌کند.

سپاه خوار چشم دشمن است

آیت الله عبادی با بیان اینکه جهاد انبیا مبارزه با عناصر فاسدی است که ارزش‌های انسانی را از بین می‌برند، گفت: جهاد انبیا دفاع از بندگان خدا است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: نیروهای هوا فضا سپاه خوار چشم جهان خوارانی هستند که کارشان آوراگی مردم و کشتن زن و بچه است.

وی خطاب به افراد حاضر در جلسه گفت: شما بر اساس آرمان‌های اسلام و خط مشی ائمه خار چشم دشمن بوده و در برابر ضرب شصتی که به آن‌ها نشان می‌دهید، زمین گیر شده اند.

آیت الله عبادی بیان کرد: قلب مردمی که احساس آزادگی می‌کنند با شما است و امید است نصرتی شود تا دنیا از شر شرق و غرب فاسد نجات یابد و عدل حاکم شود.

کد خبر 4864504

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 9 =