امنیت بهترین ارمغان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای مردم است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امنیت بهترین هدیه ای بوده که نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت نیروی های مسلح خود برای مردم به ارمغان آورده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با جهادگران گروه جهادی محبین الرضا (ع) یگان ویژه خراسان جنوبی با بیان اینکه انسان برای رسیدن به سرمایه ابدی خلق شده و برای دنیا خلق نشده است، افزود: اگر انسان های اهل ایمان در مقابل مصرف عمر گول نخورند، سعادت ابدی را به دست خواهند آورد.

وی دنیا را محل آزمایش انسان دانست و اظهار کرد: عدم توجه انسان به سرمایه ابدی نشان دهنده گول خوردن وی است بنابراین در چارچوبه حواس پنج گانه باقی می ماند و زندگی بدتر از حیوانات را خواهد گذراند.

وی با اشاره به جنایات های استکبار در دنیا اظهار کرد: ظالمان عمرشان را تنها در ظلم کردن به دیگر انسان ها می گذرانند و حتی برای شناختن خود یک قدم هم برنداشته اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه غذای روح انسان، کارهای خیر، نیت خیر و اعمال صالحه است، افزود: روح، اصل هر انسان بوده که خداوند روح انسانی را به خودش نسبت می دهد.

آیت الله عبادی خطاب به اعضای حاضر در جلسه گفت: عمل شما که در قالب شغل شما است، بهترین عبادت محسوب می شود و با انجام کارهای خیر روح خود را قوی می کنید.

نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی افزود: جهاد فی سبیل الله معامله با خداوند بوده و کسانی که در این راه گام برمی‌دارند، راه صد ساله را یک شبه می روند.

وی با بیان اینکه متأسفانه امروز افرادی در دنیا بدتر از هر حیوانی ظلم کرده و حق دیگران را ضایع می کنند، اظهار کرد: اگر جهادگران نبودند استعمارگران مردم را همانند یک شکارگاه، شکار می کردند.

آیت الله عبادی بیان کرد: امنیت بهترین هدیه ای بوده که نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت نیروی های مسلح خود برای این مردم به ارمغان آورده است.

وی با بیان اینکه در کشورهایی مانند اروپا و آمریکای که همواره دم از حقوق بشر می زند، نیروهای مسلح و پلیس آمریکا بدترین آفت مردم هستند، افزود: در نظام جمهوری اسلامی، پلیس حافظ امنیت مردم بوده که این افتخار بزرگی است.

کد خبر 4963272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =