۳ مرکز علمی کاربردی به دانشگاه فنی و حرفه ای منتقل شد

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از انتقال ۳ مرکز علمی کاربردی به دانشگاه فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: وزارت علوم با ایجاد ۳۲۰ رشته محل جدید در دانشگاه فنی و حرفه ای کشور موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، ابراهیم صالحی عمران گفت: ۲ برنامه درسی کارشناسی پیوسته و یک برنامه کارشناسی ناپیوسته در شورای برنامه ریزی درسی دانشگاه مصوب و به مجموع رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه شد.

وی افزود: رشته های «مهندسی معماری» و «طراحی و چاپ پارچه» در دوره کارشناسی پیوسته در ۲۸ دانشکده/آموزشکده و رشته «انیمیشن دیجیتال» در دوره کارشناسی ناپیوسته در ۳ دانشکده/آموزشکده توزیع شده است.

صالحی عمران افزود: با ساماندهی رشته محل ها در دانشگاه فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۸ در مجموع ۱۵۷ رشته محل در دوره کاردانی و ۱۶۳ رشته محل در دوره کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به مجموع رشته محل های دایر در دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه شده است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: با انتقال ۳ مرکز علمی کاربردی به دانشگاه فنی و حرفه ای و تأسیس یک آموزشکده جدید در استان فارس، ۱۲ رشته محل جدید دیگر نیز به مجموع رشته های دایر در دانشگاه افزوده شد.

وی ادامه د اد: از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ۳۲۰ رشته محل جدید در دانشگاه فنی و حرفه ای کشور موافقت قطعی خود را اعلام کرده است.

کد خبر 5008901

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =