آغاز توزیع ۲۱ تن روغن در اندیمشک / خرید اجباری کالا تخلف است

اندیمشک - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک، خرید اجباری کالا در کنار روغن را تخلف دانست و گفت: توزیع ۲۱ تن روغن در اندیمشک آغاز شد.

قدرت موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: گشت‌های بازرسی مشترک با اداره اماکن، شبکه بهداشت و صنعت، معدن و تجارت در اندیمشک در حال اجرا است.

وی، آرامش بازار را یک اولویت مهم معرفی و افزود: گشت‌های اداره صنعت، معدن و تجارت با هدف مقابله با تخلف، گران‌فروشی، کم‌فروشی و احتکار در حال انجام و تشدید می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک، خرید اجباری کالا در کنار روغن تخلف دانست و گفت: توزیع ۲۱ تن روغن در اندیمشک برای تأمین نیاز شهروندان به این محصول پایه غذایی آغاز شد.

وی تصریح کرد: در حوزه گران‌فروشی و تخلف در عرضه مرغ چهار واحد متخلف ۲۶ میلیون تومان با هدف برخورد با سودجویان جریمه شدند.

موسوی گفت: شهروندان از سامانه ۱۲۴ برای گزارش هر گونه تخلف واحدهای صنفی استفاده کرده و در زمینه حفظ آرامش بازار یاری‌رسان کارشناس‌ها و بازرس‌های اداره صمت باشند.

وی با تاکید بر تداوم نظارت بر کلیه واحدهای فعال در اندیمشک افزود: یک واحد که در زمینه عرضه خوراک دام خارج از شبکه عرضه و تخلف انجام داده به ارزش ۸۶ میلیون تومان جریمه شد.

موسوی با اشاره به گشت‌های اتاق اصناف عنوان کرد: در حوزه عرضه گران‌فروشی و کم فروشی برابر با قانون به شدت در شهرستان اندیمشک برخورد می‌شود و در این زمینه همکاری مطلوبی میان دستگاه‌های مسئول در حال انجام است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک گفت: در حوزه تخلف روغن برخی از تخلفات در شهرستان‌های دیگر باید پیگیری شود که با هدف ایجاب آرامش بازار مراتب به شهرستان مبدا ارسال اطلاع و در حال پیگیری هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، در شهرستان اندیمشک در روزهای گذشته کاهش و کمبود روغن خوراکی در کنار خرید اجباری کالا برای روغن مشکلاتی را برای شهروندان اندیمشک به وجود آورده است.

کد خبر 5113525

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =