طرح پیشگام مسائل گم‌شده در مجموعه‌های دولتی را آشکار خواهد کرد

قزوین-یک عضو شورا شهر قزوین بیان کرد: بعضی مسائل در مجموعه‌های دولتی گم و فراموش شده‌اند که اگر پیگیری مردمی چون رویداد پیشگام شکل گیرد به آن‌ها رسیدگی شده و نتیجه خواهد داشت.

قاسم اللهیاری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص رویداد پیشگام اذعان کرد: اغلب مردم توقع دارند که مسئولین در خیلی از موضوعات پیشگام باشند اما با اینکه مسئولین وظیفه دارند، در حقیقت جریان مطالبه‌گر مردمی می‌تواند با پیشگام بودن و پیگیری، اولویت‌ها مسئولین را تعیین کند.

وی ادامه داد: جریان مطالبه‌گر باید بر اساس جامعه هدف و اولویت‌های مسئولین را مشخص کرده و رویدادی چون پیشگام به افراد کمک می‌کند که مسائل خود را شناخته، در آن عمیق شده و برای آن راه‌کار ارائه دهند بنابراین بر تعیین اولویت‌های شهر و استان مؤثر خواهد بود.

این عضو شورا شهر با اشاره به اینکه پیشگام کمک به گروه مطالبه‌گر جوانان است، اظهار کرد: این گروه‌ها که شامل طلاب، دانشجویان و جوانان هستند می‌توانند با رویداد پیشگام دغدغه‌های خود را شناخته و نحوه ورود به مسیر و راه‌های پیگیری مسائل را بشناسند.

وی تاکید کرد: حتی بعضی مسائل در مجموعه‌های دولتی گم و فراموش شده‌اند که اگر پیگیری مردمی چون رویداد پیشگام شکل بگیرد به آن‌ها رسیدگی شده و نتیجه خواهد داشت.

این مسئول در خصوص نتیجه رویداد پیشگام بیان کرد: با توجه به اینکه این جریان مردمی است به نتیجه آن خوش‌بین هستم، هرزمان که مردم در امری قدم برداشتند نتیجه موفقیت‌آمیز بوده است.

وی اضافه کرد: خیلی از آئین‌ها چون محرم به دست مردم احیا می‌شود، آن‌گونه که مردم در خصوص محرم نقش پررنگ دارند مجموعه‌های دولتی تأثیر چندانی ندارند بنابراین پیشگام که با مردم و جوانانی است که به دنبال کنش‌گری اجتماعی هستند و قطعاً به نتیجه درست خواهد رسید.

این فعال فرهنگی عنوان کرد: به مسئولین پیشنهاد می‌کنم که از رویداد پیشگام حمایت کرده و خروجی‌ها آن را بررسی کنند چرا که به انجام وظایف آن‌ها کمک شایانی می‌کند.

وی در پایان یادآور شد: از همه به خصوص جوانان، دانشجویان و طلاب دعوت می‌کنم که در این طرح شرکت کنند، اطمینان دارم که پیشگام به آن‌ها کمک خواهد کرد.

کد خبر 5326464

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =