۲۲ اسفند ۱۴۰۰، ۱۴:۰۵

آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی برای ورود به بازار جهانی

آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی برای ورود به بازار جهانی

در ادامه با شرایط آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی برای ورود به بازار جهانی بیشتر آشنا خواهید شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، حضور در دوره آموزش زبان انگلیسی برای افرادی که در زمینه تجارت و بازرگانی فعالیت دارند از اهمیت خاصی برخوردار است. از آنجایی که زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک تجار و بازرگانان در سرتاسر دنیا شناخته می‌شود، لازم است تا افراد برای ورود به این بازار جهانی با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند. به این ترتیب تجار و بازرگانان می‌توانند با شرکت‌ها و مؤسسات مختلف در سرتاسر دنیا در ارتباط بوده و گامی مؤثر در راستای گسترش کسب و کار و افزایش درآمد خود بردارند.

از این رو لازم است تا افرادی که در زمینه تجارت فعالیت دارند در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی شرکت کرده و مهارت خود را در این عرصه افزایش دهند.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تجار و بازرگانان

حضور در کلاس زبان انگلیسی و آشنایی با گرامر و مکالمه این زبان در تجارت باعث خواهد شد تا افراد با اعتماد به نفس و تسلط بیشتری وارد این بازار در سطح بین‌المللی شده و در نهایت نیز با موفقیت‌های چشم گیری روبرو شوند.

با توجه به اهمیت این موضوع، مدیران شرکت‌های تجاری اقدام به برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی برای کارکنان خود می‌کنند؛ اما با وجود این، برای اینکه افراد با نکات مهم در زبان انگلیسی تجارت بیشتر و بهتر آشنا شوند توصیه می‌شود در دوره‌های تخصصی که توسط آموزشگاه‌های معتبر برگزار می‌شود شرکت کنید.

از جمله این آموزشگاه‌ها می‌توان به آموزشگاه زبان سفیر اشاره کرد. دپارتمان بازاریابی شرکت‌ها در این مرکز با تحقیقات و بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیده‌اند که کلاس‌ها حضوری و آنلاین را جهت ارائه بهترین آموزش‌ها در زمینه یادگیری ترجمه زبان انگلیسی و مکالمه آن برگزار کنند. این مرکز از بهترین اساتید بهره گرفته و آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی به زبان آموزان ارائه می‌کند.

با آموزش زبان، دیگر نیازی به استخدام مترجم و صرف هزینه اضافی نخواهید داشت. به این ترتیب مدیران شرکت‌ها می‌توانند بدون حضور واسطه، به صورت مستقیم با شرکت‌های خارجی وارد مذاکره شده و در صورت تمایل، قراردادهای واردات و صادرات را تنظیم کنند.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای تجار و بازرگانان

افراد زیادی هستند که خواهان شرکت در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی هستند. این افراد باید ابتدا یک مرکز آموزشی برای گذراندن دوره آموزش زبان انگلیسی را انتخاب کرده و با حضور در کلاس‌های آن، دوره آموزشی خود را طی کنند؛ اما در این میان هستند افرادی که به دلیل مشغله زیاد و وقت کم، قادر به شرکت در کلاس آموزش زبان انگلیسی نخواهند بود. این افراد می‌توانند از کلاس‌های آنلاین و نرم‌افزارهای موجود در بازار استفاده کنند. به این ترتیب می‌توانند دوره‌ها را به صورت آنلاین سپری کرده و در نهایت با شرکت در آزمون، موفق به کسب گواهینامه شوند.

با حضور در این کلاس‌ها و گذراندن این دوره‌ها می‌توانید با بسیاری از اصطلاحات و واژگان تجاری و بازرگانی آشنا شده و در جلسات و نشست‌هایی که در زمینه کسب و کار خود برگزار می‌کنید به صورت مؤثر نقش داشته باشید.

آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی برای ورود به بازار جهانی

مباحث آموزشی در کلاس آموزش زبان انگلیسی برای تجارت و بازرگانی

یکی از نکاتی که توصیه می‌شود قبل از ثبت نام و حضور در دوره آموزش زبان انگلیسی برای تجارت و بازرگانی باید به آن توجه نمایید مشخص کردن حوزه کاری و نوع فعالیت خود در شرکت است. به این صورت که باید مشخص کنید که زمینه کار شرکت شما در چه زمینه‌ای بوده و شما در چه پستی مشغول به فعالیت هستید.

از مباحثی که در ارتباط با مشاغل و کسب و کارهای مختلف در این کلاس‌ها بررسی می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش‌های لازم برای کسب و کارهای مختلف: این آموزش‌ها شامل مرخصی گرفتن استعلاجی، تجارت نفت و گاز، نگارش توصیه نامه در لینکندن، اصطلاحات مربوط به لوازم آرایشی و بهداشتی، اصطلاحات مرتبط با مهمانداری هواپیما و کسب و کارهای موجود در شبکه‌های اجتماعی می‌باشند.

آموزش مکالمات تلفنی: عبارات و اصطلاحات رایج در مکالمات تلفنی و مکالمه روان با شرکت‌های خارجی در زمینه کسب و کارهای مختلف در این مبحث دوره آموزش زبان انگلیسی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

تهیه رزومه کاری: یکی از شاخه آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی مربوط به اصطلاحات و نحوه تهیه رزومه است. در این آموزش‌ها، افراد یاد می‌گیرند چگونه رزومه به زبان خارجی بنویسند و توصیه نامه‌ای استاندارد تنظیم کنند.

ترجمه زبان انگلیسی: آموزش ترجمه زبان انگلیسی از دیگر مباحث مهم در این دوره‌ها به شمار می‌آید.

نکات مهم در آموزش زبان انگلیسی برای تجارت

آموزشگاه زبان سفیر با بهره‌گیری از اساتید و کادری حرفه‌ای، دوره‌های آموزش زبان انگلیسی را در محیطی آرام برگزار می‌کنند. این امر باعث بالا رفتن تمرکز زبان آموزان شده و درصد یادگیری آنها را بالا می‌برد.

در ضمن به دلیل رعایت تمامی استانداردهای آموزش زبان در این مرکز، نکات مهم در رابطه با زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی نیز به متقاضیان آموزش داده می‌شود. از جمله این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

تقویت مهارت‌های شنیداری: ممکن است برخی افراد تصور کنند که تقویت این مهارت، کاری آسان بوده و چندان نیازی نیست به آن توجه شود. این در حالی است که در دوره آموزش زبان انگلیسی با توجه به اهمیت مهارت‌های شنیداری در جلسات تجاری و اهمیت آشنایی با نحوه جمله‌بندی و استفاده از کلمات مناسب در مکالمات، به این مهارت به صورت تخصصی نگاه شده و آموزش‌های لازم در این زمینه به زبان آموزان ارائه خواهد شد.

تقویت مهارت‌های گفتاری: با توجه به تحقیقات انجام شده و تجربه چندساله کارشناسان در این زمینه، مهارت‌های گفتاری یا همان مکالمه به زبان انگلیسی از سخت‌ترین و در عین حال مهمترین مهارت‌هایی به شمار می‌آید که در کلاس آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان یاد داده می‌شود.

تقویت مهارت‌های نوشتاری: به دلیل اینکه در روابط تجاری، سرمایه کلانی بین شرکت‌های رد و بدل می‌شود باید قراردادها به صورت دقیق تنظیم شوند. به همین دلیل مهم است که با نحوه نگارش و نوشتار کلمات و جملات به زبان انگلیسی آشنا باشید.

اهمیت یادگیری ترجمه زبان انگلیسی برای بازرگانان

با توجه به آنچه در بخش‌های قبل به آن اشاره شد می‌توان چنین دریافت که یادگیری ترجمه زبان انگلیسی و مکالمه آن برای افرادی که در شرکت‌های فعال در زمینه صادرات و واردات و یا شرکت‌های بین‌المللی کار می‌کنند می‌تواند بهترین گزینه باشد.

زیرا در این حالت به راحتی می‌توانند وارد همکاری با شرکت‌های خارجی شده و کسب و کار خود را توسعه دهند. در ضمن این امر باعث می‌شود تا در هزینه‌های شرکت‌ها صرفه جویی شده و با اطلاعات کامل و آشنایی با جزئیات، قراردادهایی استاندارد تنظیم کرده و وارد معاملات معتبر شوند.

آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی برای ورود به بازار جهانی

جمع‌بندی

آموزشگاه زبان سفیر از مراکز معتبری است که اقدام به برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی مرتبط با کسب کار و یا یک صنعت خاص کرده است. در این دوره‌ها، تمامی مباحث مرتبط با تجارت و بازرگانی به زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود و در پایان نیز گواهینامه معتبر به زبان آموزان ارائه خواهد شد. آموزشگاه سفیر گفتمان دارای سیستم آموزشی بسیار منظم و استانداردی بوده و به کمک اساتید بین‌المللی، آموزش‌های خود را ارائه می‌کند. سابقه بیش از ۲ دهه فعالیت در این حوزه، برخورداری از ۶۳ شعبه فعال در سرتاسر کشور و برخورداری از گواهینامه‌های بین‌المللی ایزو ۹۰۰۱ در مدیریت، گواهینامه نمایندگی تربیت مدرسین بین‌المللی و ایزو ۱۰۰۰۲ در مدیریت شکایات مشتریان، از ویژگی‌های ممتاز این مرکز است که باعث شده تا بتوان آن را به عنوان برترین مرکز آموزشی زبان انگلیسی معرفی کرد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5445963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha