نمایشگاه تخصّصی «فصلی برای جهاد تبیین»

نمایشگاه تخصّصی «فصلی برای جهاد تبیین» با هدف ارتقا توانمندی فعّالان فرهنگی سراسر کشور، با محوریّت چهار موضوع «جهاد تبیین»، «بانوی تراز عصر انقلاب» و «افول تمدّن غرب» برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، نمایشگاه تخصّصی «فصلی برای جهاد تبیین» با هدف ارتقا توانمندی فعّالان فرهنگی سراسر کشور، محتواهایی را با محوریّت چهار کلان موضوعِ: «جهاد تبیین»، «بانوی تراز عصر انقلاب»، «افول تمدّن غرب»، «دستاوردهای انقلاب و کارآمدی نظام اسلامی» در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

در ایام نوروز ۱۴۰۱ نمایشگاه تخصّصی «فصلی برای جهاد تبیین» در مسجد مقدّس جمکران برگزار می‌شود. این نمایشگاه به همّت دفتر قمِ مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (حفظ و نشر آثار رهبر معظّم انقلاب) و با همکاری معاونت فرهنگی مسجد مقدّس جمکران برپا شده است.

نمایشگاه تخصّصی «فصلی برای جهاد تبیین» با هدف ارتقا توانمندی فعّالان فرهنگی سراسر کشور، محتواهایی را با محوریّت چهار کلان موضوعِ: «جهاد تبیین»، «بانوی تراز عصر انقلاب»، «افول تمدّن غرب»، «دستاوردهای انقلاب و کارآمدی نظام اسلامی» در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. با توجه به حضور کارشناسان در هر بخش از نمایشگاه، بستر گفت‌وگوهای تخصّصی در هر موضوع نیز فراهم شده است. همچنین غرفه‌ی اختصاصی «کودک و نوجوان» آماده‌ی استقبال از فرزندانِ زائران است.

در کنار بخش‌های مختلف نمایشگاه تخصّصی «فصلی برای جهاد تبیین»، معرفی برنامه‌های پژوهشی و ترویجی در راستای نشر اندیشه‌های دو امامِ انقلاب و همچنین مشاوره کتاب و پیشنهادِ سیر مطالعاتی کتب رهبر معظم انقلاب توسّط کارشناسان انجام می‌شود. در این نمایشگاه بخشی ویژه به رویدادهای اندیشه‌ای و ترویجی اختصاص یافته است تا برای گروه‌های مخاطبان ارائه گردد.

نمایشگاه تخصّصی «فصلی برای جهاد تبیین» در روزهای یکم تا دوازدهم فروردین ۱۴۰۱ در «شبستان امام هادی علیه‌السلام» مسجد مقدّس جمکران (ورودی شماره یک) از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب آماده‌ی استقبال از زائران محترم و به‌ویژه فعّالان فرهنگی سراسر کشور است.

کد خبر 5450873

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha