فعال شدن چهار پایگاه واکسیناسیون کرونا شرکت شهر سالم

مدیرعامل شرکت شهر سالم از فعال شدن یک پایگاه ثابت و سه پایگاه سیار از سوی این شرکت ویژه واکسیناسیون دوز یادآور کرونا کارکنان و بازنشستگان شهرداری و خانواده‌های آن‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نورمحمدی با اشاره به بسیج بخش‌های مختلف شرکت شهر سالم برای تزریق دزهای یادآور کرونا به ویژه برای کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران گفت: از هفته گذشته یک پایگاه واکسیناسیون ثابت در درمانگاه منطقه ۱۰ و سه پایگاه سیار مشغول واکسیناسیون کارکنان شهرداری هستند و تاکنون بالغ بر ۲ هزار دوز واکسن کرونا تزریق کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با بیان اینکه پایگاه‌های ما آماده تزریق واکسن به کلیه شهروندان پایتخت هستند، ادامه داد: هم‌اکنون واحدهای سیار واکسیناسیون در میادین میوه و تره‌بار تهران مستقر هستند و آماده تزریق واکسن کرونا به کارکنان و شهروندان هستند.

وی با اشاره به اینکه گسیل تیم‌های سیار واکسیناسیون به سازمان آتش نشانی و شهرداری برخی مناطق نیز در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: برنامه تیم‌های سیار ما بر اساس درخواست‌های واصله تنظیم می‌شود و اگر تقاضاها افزایش پیدا کند آمادگی داریم که تیم‌های سیار شرکت شهر سالم را افزایش دهیم.

وی اظهار کرد: پایگاه ثابت واکسیناسیون شرکت شهر سالم نیز با عنوان «پایگاه واکسیناسیون بعثت» در درمانگاه منطقه ۱۰ واقع در خیابان قزوین استقرار دارد و از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در حال ارائه خدمت هستند.

به گفته نورمحمدی با هماهنگی وزارت بهداشت واکسن‌های برکت، سینوفارم، کووپارس، پاستوکووک و اسپایکوژن در اختیار پایگاه‌های واکسیناسیون شرکت شهر سالم قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به روند صعودی ابتلاء به ویروس کرونا در روزهای اخیر گفت: تا به امروز هیچ مسیری مؤثرتر از واکسیناسیون برای پیشگیری از ابتلاء یا دست کم ابتلاء شدید وجود ندارد و لذا من همه شهروندان را به تزریق دوزهای یادآور دعوت می‌کنم.

کد خبر 5547983

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha