نقشه شوم معامله قرن نقش بر آب می شود/همه می آییم

ارومیه – ائمه جمعه اهل سنت آذربایجان غربی با دعوت از همه مردم استان برای حضور در راهپیمایی روز قدس اعلام کردند، شکوه راهپیمایی امسال نقشه شوم معامله قرن را نقش بر آب خواهد کرد.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: رژیم غاصب صهیونیستی سالهاست با حمایت استکبار جهانی در رأس آن آمریکای جنایتکار بر حجم جنایات خود در فلسطین اشغالی می‌افزاید و با روی کار آمدن ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تلاش دارند با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس طرح وقیحانه و توسعه طلبانه ای چون «معامله قرن» را پیش ببرد.

حضور میلیونی مردم مسلمان جهان امروز در روز جهانی قدس با داریت و هوشمندی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی خط بطلانی بر این معامله قرن کشیده و همانند سالهای قبل این توطئه‌ها را نیز نقش بر آب خواهد کرد.

امروز مردم مسلمان و حقیقت جوی جهان و مردم مؤمن و روزه دار ایران اسلامی برای برای حمایت از جنبش مقاومت و تبدیل معامله صهیونیست‌ها به نامعادله، پرشورتر از سال‌های قبل در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند.

در این راستا سراغ تعدادی از ائمه جمعه اهل سنت استان رفته و در خصوص توطئه‌های اخیر اسرائیل غاصب با پشتیبانی استکبار جهانی و ضرورت حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس رفته‌ایم.

قدس متعلق به همه جهان اسلام است

امام جمعه اهل سنت ارومیه در خصوص ضرورت حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی امسال به خبرنگار مهر گفت: قدس متعلق به همه جهان اسلام است و امروز همه مسلمانان متحد در ایران اسلامی و همه جای دنیا باید فریاد استکبار ستیزی سر دهند.

ماموستا عبدالقادر بیضاوی با بیان اینکه امسال مردم باشکوه‌تر از سالهای گذشته در راهپیمایی حضور می‌یابند عنوان کرد: اهل سنت ارومیه نیز همانند سالهای گذشته در تمامی برهه‌های تاریخی و حساس همپای سایر مردم ایران اسلامی امسال در راهپیمایی روز قدس حضور پرشوری خواهند داشت.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کرده و باید مسلمانان اعم از شیعه و سنی در راهپیمایی دشمن‌شکن روز قدس شرکت فعال و باشکوهی داشته باشند.

ماموستا بیضاوی خاطرنشان کرد: باید جهان اسلام از رژیم صهیونیستی غاصب و کودک‌کش در راهیپمایی روز جهانی قدس ابراز انزجار کرده و در مقابل این رژیم جنایتکار که همانند غده سرطانی در خاورمیانه دست به جنایت می‌زند ایستادگی کنند.

اتحاد مسلمانان رمز شکست استکبار جهانی است

امام جمعه اهل سنت پیرانشهر نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه امسال راهپیمایی روز قدس پرشورتر از سالهای گذشته با حضور وحدت آفرین تمام مردم ایران اسلامی برگزار می‌شود افزود: اتحاد رمز شکست استکبار جهانی به خصوص اسرائیل غاصب و آمریکای جنایتکار است.

ماموستا مصطفی محمودی تاکید کرد: شرکت گسترده ملت‌های مسلمان در راهپیمایی روز قدس پاسخ محکمی به سران کفر خواهد بود و پشتیبانی مسلمانان جهان از ملت مظلوم فلسطین را به نمایش خواهد گذاشت.

وی با اشاره به معامله ننگین قرن اضافه کرد: امروز مسلمانان با اتحاد و همبستگی و حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس در سراسر دنیا اجازه نخواهیم داد استکبار جهانی به هدف شوم خود برسد و شکوه راهپیمایی امسال مهر تأییدی بر شکست این معامله خواهد بود.

حضور در راهپیمایی پرشور امسال ابزار قدرتمندی برای خنثی سازی توطئه‌های اسرائیل غاصب است

مدرس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی نیز گفت: حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، ابزار قدرتمندی برای خنثی سازی توطئه‌های رژیم صهیونیستی است و یاس و واهمه را بر دل آنان می‌اندازد.

ماموستا عبدالرحمن محمدپور افزود: رژیم صهیونیستی از هیچ ترفندی برای به رسمیت شناختن خود فروگذار نمی‌کند و قتل عام بی گناه هزاران زن و مرد و کودک و جوان فلسطینی گواه روشنی بر این مدعاست.

وی اضافه کرد: مسلمانان جهان وظیفه دارند در پاسخ به توطئه جدید اسرائیل پرشورتر از سال‌های قبل در صحنه حضور یابند زیرا حضور میلیونی مردم در روز قدس موجب دلگرمی مردم فلسطین می‌شود و معادلات استکبار جهانی و برخی کشورهای عربی منطقه را برهم می‌زند.

حمایت از مردم مظلوم فلسطین تا آزادی قدس کامل ادامه خواهد داشت

امام جمعه موقت اهل سنت نقده نیز قدس را به عنوان قبله اول مسلمانان جهان یادآور شد و گفت: حمایت ملت‌های مسلمان از ملت مظلوم فلسطین تا زمان آزادی کامل قدس ضروری بوده و این روز نزدیک است.

ماموستا ابراهیم سرخابی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با طرح توطئه «معامله قرن» به دنبال اثبات موجودیت خود است و مسلمانان نباید نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند.

وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) برای همبستگی جهانیان با مردم فلسطین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند در حالی که قبل از این نامگذاری تنها افراد کمی از مبارزه آزادی خواهانه مردم فلسطین آگاه بودند و هیچ‌گونه هماهنگی و همصدایی نیز در بین مسلمانان در مورد فلسطین وجود نداشت.

ماموستا سرخابی اضافه کرد: نامگذاری این روز باعث شد جهانیان از نقشه‌های شوم و برنامه‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین آگاه شده و ابعاد جنایت‌های این رژیم در مناطق مختلف فلسطین در طول بیش از نیم قرن مبارزه آشکار شود.

حمایت از مردم فلسطین راهبرد اساسی برای تمامی مسلمانان جهان است

امام جمعه بوکان نیز در خصوص اهمیت حضور در راهیپمایی امروز روز قدس افزود: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مقابله با سطله‌گری‌های استکبار و شخص ترامپ و رژیم صهیونیستی یک راهبرد اساسی برای تمامی مسلمانان آزادیخواه جهان است.

ماموستا ملاعباس احمدی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس امسال با توجه به توطئه‌های آمریکایی - اسرائیلی بسیار حائز اهمیت است و همه وظیفه دارند تا در این آئین حماسی حضوری گسترده داشته باشند افزود: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مقابله با سطله‌گری‌های استکبار و شخص ترامپ و رژیم صهیونیستی یک راهبرد اساسی برای تمامی مسلمانان آزادیخواه جهان است.

وی با بیان اینکه دادخواهی و فریادرسی به مظلومان و حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه شرعی، دینی و همگانی است، اظهار کرد: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان باید تمامی مسلمان جهان و در کنار آن مردم این شهرستان در مقابل مستکبران بسیج شوند و وحدت ملی و دینی خود را به نمایش بگذارند.

ماموستا احمدی اضافه کرد: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) برای همه مسلمانان جهان در همه جای عالم از اهمیت خاصی برخوردار است و بدون شک در تمام کشورهای اسلامی از آن استقبال خواهند کرد.

روز جهانی قدس اراده عمومی مسلمانان در برابر استکبار جهانی است

امام جمعه سردشت نیز با تاکید بر حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهارداشت: راهیپمایی روز جهانی قدس، روز دفاع از مستضعفان و ارزش‌های اسلامی بوده و همه باید در این راهپیمایی شرکت کنیم تا این حضور خاری در چشم دشمنان نظام باشد.

ماموستا واوی از روز جهانی قدس به عنوان یادگار ارزشمند و تاریخی و اهداف مهم حضرت امام (ره) در ظرفیت‌سازی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آرمان قدس یاد کرد و گفت: در آینده‌ای نه چندان دور شاهد نابودی اسرائیل خواهیم بود چرا که از رژیم صهیونیستی چیزی باقی نمانده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از چهاردهه است ملت ایران در کنار هم با اتحاد و همبستگی تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند گفت: امسال اهل سنت استان نیز همپای سایر مردم مؤمن، روزه دار و آزادیخواه ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.

کد خبر 4629843

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 15 =