همکاری دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری افزایش می یابد

دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری کشور با انعقاد تفاهم نامه ای بر همکاری و هم افزایی بیشتر دانشگاه و سازمان نظام پرستاری تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری کشور تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

محمد رضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور و دکتر دالوندی رئیس سازمان پرستاری کشور در مراسم امضای تفاهم نامه‌ای بر همکاری و هم افزایی بیشتر دانشگاه و سازمان نظام پرستاری تاکید کردند.

طبق مفاد این تفاهم نامه، طرفین متعهد شدند؛ از قابلیت‌ها و توانمندی‌ها در راستای عملیاتی کردن فعالیت‌های مشترک استفاده کرده و حقوق مادی و معنوی طرفین در خصوص نتایج حاصل از فعالیت‌های مشترک به نحوی که این اقدامات منجر به تولید دانش فنی و یا دستاوردی جدید شود را به رسمیت بشناسند.

همچنین مقرر شد دبیرخانه‌ای مشترک برای پیگیری مفاد تفاهم نامه تشکیل شود، از مفاد این تفاهم نامه می‌توان به، «طراحی و اجرای پروژه‌های آموزشی، پژوهشی و کاربردی مشترک مورد نیاز بر اساس اهداف تعیین شده طرفین»، «همکاری متقابل در اجرای طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی مشترک بر اساس اولویت‌ها و اهداف تعیین شده طرفین»، «برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت در حوزه‌های تخصصی و همکاری در اجرای مشترک دوره‌های آموزشی با تأکید بر دانشجویان، دانش‌آموختگان در زمینه‌های مرتبط علمی و عملی مورد توافق طرفین» اشاره کرد.

کد خبر 4640792

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =