طرح‌های سرمایه انسانی ایران کیش منطبق با شرکت دانش بنیان می‌شود

طرح های موجود در بخش سرمایه های انسانی از جمله طرح طبقه بندی مشاغل درایران کیش با شکل و شمایل یک شرکت دانش بنیان تدوین می‌شود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، محمد افشار منش مدیر سرمایه های انسانی ایران کیش با بیان این خبر گفت: با توجه به اینکه ایران کیش یک شرکت دانش بنیان به شمار می آید این طرح را با سازمانی در شکل و شمایل یک شرکت دانش بنیان تطبیق داده ایم. براساس همین موضوع با وزارت کار رایزنی هایی صورت گرفت و تلاش شد تا تغییراتی در طبقه بندی مشاغل داشته باشیم. به هر حال ایران کیش یک شرکت دانش بنیان است و مشاغل را بر اساس این مهم باید ارزش گذاری و طبقه بندی کرد.

وی در ادامه افزود: ایران کیش به دنبال ارتقای نظام HSE در شرکت است. تلاش داریم تا با دنبال کردن این نظام، به نظام یکپارچه و فراگیری در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط مناسب شغلی در ایران کیش برسیم.

مدیر سرمایه‌های انسانی ایران کیش با بیان اینکه در بحث آموزش، نیازمندی های ایران کیش بر اساس شناسنامه مشاغل تدوین می شود به اقدامات انجام شده در تدوین شناسنامه مشاغل اشاره کرد و اظهار کرد: جهت تهیه شناسنامه ای مدون برای مشاغل، از یک تیم خبره کارشناسی استفاده شد تا برای تمامی شغل های داخل شرکت، شناسنامه تهیه شود. طرح تهیه شناسنامه مشاغل براساس فرایندهای کاری شکل گرفته است.

افشار منش همچنین گفت: از میان فرایندهای داخل شرکت برای هر شغل و بر اساس مشخصات و مهارت ها و توانمندی های افراد دراین زمینه شناسنامه ای مکتوب تهیه و همچنین دوره های آموزشی و توانمند سازی ها نیز درراستای ارتقای این مشاغل و افراد شاغل در آن؛ برنامه ریزی می‌شود.

پیام تشکر سرپرست ایران کیش از خبرنگاران به دلیل پوشش خبری الکامپ

در پیام پیمان منعم طبری -سرپرست ایران کیش آمده است: «نیک می دانم هیچ قلم و زبانی را یارای ارج نهادن به شما سرورانی که با صبرو شکیبایی وصف ناپذیرتان در راه رسالت اطلاع رسانی خود گام بر می دارید نیست.

اما می خواهم دراین چند کلمه صمیمانه ترین قدردانی خود را از تمامی شما رسانه های ارجمند عمومی و ویژه حوزه صنعت پرداخت که در نمایشگاه الکامپ پر تلاش و بدون وقفه در راستای پوشش خبری اخبار این نمایشگاه تلاش کردید و چه بسا به غرفه ایران کیش و فعالیت های آن نیز لطف داشتید به عمل آورم. قلمتان همیشه استوار باد.»

کد خبر 4678114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 7 =