اعتماد آفرینی و ایجاد فضای بانشاط در دانشگاه اولویت اول است

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعتماد آفرینی و ایجاد فضای بانشاط در دانشگاه را یک نیاز ضروری و یک اولویت مهم برشمرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نشست هیئت رئیسه با حضور سرپرست جدید دانشگاه برگزار شد.

دکتر علیرضا زالی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نشستی با حضور مدیرکل حوزه وزارتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مشاور عالی وزیر در امور اجتماعی و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه کارخود را آغاز کرد.

دکتر سید حسین داوودی مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیرکل حوزه وزارتی در جمع اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با بر شمردن ظرفیت های بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر نقش اثرگذار این دانشگاه در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی و تربیت نیروهای متخصص حوزه سلامت کشور تأکید کرد.

داوودی ضمن قدردانی از تلاش های دکتر محمد آقاجانی در مدت تصدی ریاست دانشگاه، حضور دکتر زالی را فرصت مغتنمی برای تعالی و پیشبرد اهداف دانشگاه دانست.

وی همچنین همدلی، اتحاد و نشاط جمعی را لازمه موفقیت دانشگاه در ایام پیش رو توصیف کرد.

دکتر محمد اسماعیل اکبری مشاور عالی وزیر در امور اجتماعی و استاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز گفت: خرسندیم که یکی از اعضای دلسوز، پر تلاش و اندیشمند دانشگاه سکاندار هدایت دانشگاه شده است.

اکبری همچنین از آمادگی و همراهی استادان و پیشکسوتان دانشگاه به منظور همراهی دکتر زالی در مسیر هدایت دانشگاه خبر داد.

دکتر علیرضا زالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در این نشست ضمن قدردانی از اعتماد وزیر بهداشت، دانشگاه را یک سرمایه اجتماعی بزرگ توصیف کرد و گفت: برای حفظ و حراست از این سرمایه بزرگ در تمام سطوح باید تلاش کرد.

زالی از تلاش های دکتر آقاجانی در مدت تصدی ریاست دانشگاه قدردانی کرد و گفت: برخی از اقدامات مطلوبی که در دوره سابق مدیریت دانشگاه آغاز شده است را بررسی و دنبال خواهیم کرد.

وی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را علاوه بر ظرفیت های متعدد علمی و خدماتی، دانشگاهی خوشنام توصیف کرد و گفت: برای اعتلای نام دانشگاه و موفقیت در نظام سلامت با استفاده از نیروهای پرنشاط و مجرب دانشگاه باید تلاش کرد.

زالی حمایت های وزیر بهداشت از ارکان و کارکنان حوزه سلامت در همه سطوح و در تمام جغرافیای ایران اسلامی را فرصت و موهبتی دانست که با استفاده از آن می توان عزتمندانه و با انگیزه مضاعف به انجام وظایف و مسئولیت ها پرداخت.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ابراز امیدواری کرد: با تلاش اعضای هیئت علمی، کارکنان، دانشجویان و خانواده بزرگ و شریف دانشگاه، علیرغم مشکلات موجود، مسیر پیش رو را به خوبی طی خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: اعتماد آفرینی و ایجاد فضای بانشاط در دانشگاه، یک نیاز ضروری و یک اولویت مهم است.

در ادامه این نشست نیز اعضای هیئت رئیسه دانشگاه ضمن تبریک به سرپرست جدید دانشگاه به بیان نظرات خود پرداختند.

کد خبر 4743332

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =