باید روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان قدس ارائه شود

قدس- استاندار تهران با اشاره به اینکه پیشرفت بیمارستان قدس از ملارد بهتر است و نباید تحویل آن بیشتر از آذرماه طول بکشد گفت: باید روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان قدس ارائه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی، ظهر پنج شنبه در جریان حضور و بازدید میدانی از روند تکمیل بیمارستان شهرستان قدس و بازسازی پروژه های تخریب شده این شهرستان در اغتشاشات آبان طی سخنانی با تاکید بر جبران خسارت های مردمی ناشی از ناآرامی های اخیر اظهار داشت: هیات امنایی برای جبران خسارت ها در شهرستان قدس تشکیل شود.

وی تاکید کرد: پس از بیانات مقام معظم رهبری صف مردم از اغتشاشگران جدا شد و به سرعت آشوب و غارتگری به اتمام رسید.

استاندار تهران با اشاره به بیانات دیروز مقام معظم رهبری افزود: باید نسبت به عادی سازی شرایط و بازگشت خسارت های دولتی اقدام کرد، ضمن اینکه خسارت‌های مردمی نیز باید احصا و بررسی شود و هیات امنایی تشکیل شود تا کسانی که در این قضیه بی‌گناه بودند از آنها دلجویی و خسارت‌ها جبران شود.

محسنی بندپی با اشاره به موج سازی دشمنان عنوان کرد: برخی کشور های بیگانه و دشمنان به دنبال موج سازی در این آشوب ها بودند که خوشبختانه با اقدام مقام معظم رهبری و حمایت مردم توطئه‌های دشمنان شکست خورد.

وی با اشاره به ضرورت تسریع در روند بازسازی گفت: نامه‌ای به بانک مرکزی نوشتیم تا بانک‌ها را مکلف کنند که سریعتر به مردم خدمت رسانی کنند همچنین از ۲۹ پمپ بنزین آسیب دیده ۲۳ پمپ بنزین به مدار بازگشته و فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز باید سریعتر خدمات خود را به مردم ارائه دهند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه باید روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان شهرستان قدس ارائه شود گفت: باید روزشماری برای بیمارستان قدس تعیین شود و پیشرفت فیزیکی پروژه مشخص شود ضمن اینکه آزمون نیروی انسانی برگزار شده و در مورد تجهیزات نیز لیست برداری شده و به دنبال تکمیل آن هستیم تا زودتر به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت بیمارستان قدس از ملارد بهتر است و نباید تحویل آن بیشتر از آذرماه طول بکشد افزود: هفته آینده در جلسه ای پیمانکار را مکلف می‌کنیم تا نسبت به تکمیل بیمارستان قدس و ملارد اقدام کند چرا که موعد تحویل این بیمارستان‌ها آخر آبان بوده است.

کد خبر 4789562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 11 =