دنیا مدیون مجاهدت های شهید قاسم سلیمانی در مبارزه با داعش است

کاشان - معاون سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان گفت: دنیا مدیون مجاهدت های شهید حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با داعش است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین رحیمی ظهر جمعه در مصلای نماز جمعه کاشان با بیان اینکه خداوند دشمنان اسلام را احمق آفریده است، اظهار داشت: دشمنان با دست خود ریشه و موجودت خود را از بین می‌برند.

وی با اشاره به مجاهدت‌ها و دلاوری‌های شهید حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با جبهه کفر و شجره خبیثه داعش ابراز داشت: شهادت لیاقت و آرزوی این سردار رشید اسلام بود.

معاون سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی ثابت کرد که هم می‌شود و هم می‌توانیم.

وی با بیان اینکه شیطان بزرگ آمریکا تلاش می‌کند تا جهان را تک قطبی کند، خاطرنشان کرد: تسلط بر منطقه غرب آسیا گام اول رسیدن آمریکا برای تک قطبی کردن جهان بود که با ظهور جبهه مقاومت و رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان مقاومت در همان گام اول شکست را تجربه کردند.

وی با اشاره به تلاش آمریکا و جبهه کفر و دست نشانده‌های عبری عربی آنها در منطقه برای نابودی جبهه مقاومت منطقه بیان داشت: جنگ تحمیلی بر علیه ایران، جنگ ۳۳ روزه بر علیه حزب الله، خلق داعش و زمینه سازی برای سرنگونی حکومت قانونی سوریه، جنگ بر علیه مردم یمن و همچنین ایجاد آشوب و اغتشاش در عراق از جمله دسیسه‌های آمریکایی‌ها بر علیه جبهه مقاومت در منطقه بود.

معاون سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان با بیان مجاهدت‌های سردار شهید قاسم سلیمانی برای نابودی با داعش در منطقه افزود: دنیا و امنیت کنونی موجود در دنیا مدیون مجاهدت‌های شهید قاسم سلیمانی در مبارزه با شجره خبیثه داعش است.

حل مشکلات مردم و جامعه در مذاکره با غربی‌ها و آمریکا نیست

وی با اشاره به برخی اقدامات و گفتارهای تعدادی از مسئولین در تعامل با غرب و آمریکا اظهار داشت: نباید عده‌ای در داخل کشور به ملت القا کنند که حل مشکلات مردم و جامعه در مذاکره با غربی‌ها و آمریکاست.

رحیمی با بیان اینکه دشمنی غرب و استکبار جهانی با ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی سرزنش ندارد، ابراز داشت: آنچه که سرزنش دارد غفلت ما از دشمن است.

در تعامل با غرب و آمریکا جز ضرر هیچ چیز دیگری ندیدیم

وی با بیان اینکه ما در تعامل با غرب و آمریکا جز ضرر هیچ چیز دیگری ندیدیم، تصریح کرد: دشمن به دنبال اختلاف و ایجاد آشوب و بلوا در کشورهای محور مقاومت است که به فضل خدا در تمام توطئه‌ها و دسیسه‌های خود سرنوشتی جز شکست ندارند.

کد خبر 4814816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =