۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۴:۴۴

علی رغبتی:

هاشمی زمان عقد قرارداد ایران نبود/ پرسپولیس سود زیادی خواهد کرد

هاشمی زمان عقد قرارداد ایران نبود/ پرسپولیس سود زیادی خواهد کرد

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: از قراردادی که با کارگزار منعقد کرده ایم قطعا باشگاه سود زیادی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی رغبتی در نشست خبری باشگاه پرسپولیس که بعدازظهر امروز سه شنبه در محل این باشگاه برگزار شد، درباره ادعای مهرداد هاشمی، عضو هیأت مدیره مبنی بر اینکه قرارداد اولیه خیلی دیر منعقد شده است گفت: در دوره ابتدایی آقای هاشمی خارج از کشور بودند و در جلسات نبودند و عقد قرارداد شد. وقتی آقای هاشمی آمدند در جریان موضوع قرار گرفتند.

وی ادامه داد: قرارداد با کارگزار سه ساله است. برای سال اول کف درآمدی را در نظر گرفتیم. البته اصلاً هدف ما این نیست.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره میزان دریافتی از کارگزار اظهار داشت: بخشی از این کف تا ۳۰ خرداد مبلغ ۳۰ میلیاردتومان ارائه می‌شود. شروع بازی‌ها و ادامه این دیدارها در رقابت‌هایمان مؤثر است. سود پرسپولیس بسیار چشمگیر خواهد بود که تنها اعداد ارسالی نخواهد بود. ۳۰ میلیارد تومان از میزان کفی درآمدی است که از آن قسمت پرداخت می‌شود.

رغبتی راجع به ۱۵ میلیارد تومان قرضی که از کارگزار به حساب پرسپولیس واریز شده است افزود: در نیمه دوم سال با توجه به درآمدهای باشگاه از آن کسر می‌شود و به کارگزار بازگردانده می‌شود.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مشاور رسانه‌ای سابق باشگاه نیز گفت: ایشان در یکی از مذاکرات ما حاضر شدند و اظهار نظر کرد. آقای امان الله آگاهی از سایر شرایط را نداشت و شئونات حرفه ای را رعایت نکردند. اظهار نظر او بخاطر عدم اطلاع از الحاقیه بوده است. از لحاظ حرفه ای نباید قراردادی که منعقد نشده است را رسانه‌ای کرد.

وی درباره اصطلاح ترکمنچای برای قرارداد پرسپولیس با کارگزار گفت: این کلمه زیبنده نیست. این قرارداد با توجه به شرایط فعلی یکی از بهترین قراردادهای ممکن است. در شرایط فعلی بخاطر تحریم‌های ارزی، شیوع کرونا و مشکلات اینچنینی توانستیم خیلی خوب عمل کنیم. برای اینکه به یک قرارداد لقب بدهیم نیاز است از کارشناسان اقتصادی نظر بخواهیم و به آن توجه داشته باشیم.

رغبتی تاکید کرد: درشرایط فعلی فوتبال ایران تنها کار ممکن تجاری سازی است. ما این فصل یک ریال هم بابت بلیت فروشی پول نگرفتیم. حق پخش هم که نمی‌گیریم پس چقدر می‌توانستیم درآمدزایی انجام دهیم.

کد خبر 4923926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha